חזית של טלוויזיית BRAVIA דגם XH90
מבט בזווית על טלוויזיית XH90 BRAVIA
מבט מאחור בזווית על טלוויזיית XH90 BRAVIA
מעמד של טלוויזיית XH90 BRAVIA
מעמד של טלוויזיית XH90 BRAVIA
מבט מהצד על טלוויזיית XH90 BRAVIA
מבט בזווית על טלוויזיית XH90 BRAVIA
טלוויזיית XH90 BRAVIA המותקנת על הקיר
מבט מאחור על טלוויזיית XH90 BRAVIA עם כבלים
מבט מלפנים על טלוויזיית XH90 BRAVIA עם מסגרת צג כסופה
מבט מלפנים בזווית על טלוויזיית XH90 BRAVIA עם מסגרת צג כסופה
תמונת תקריב של מסגרת צג כסופה וטלוויזיית XH90 BRAVIA.
תמונת תקריב של מעמד כסוף וטלוויזיית XH90 BRAVIA.
מבט מהצד על טלוויזיית XH90 BRAVIA עם מסגרת צג כסופה
מבט בזווית על טלוויזיית XH90 BRAVIA עם מעמד בתצורה צרה.

תכונות

TRILUMINOS colour

משחזרת מגוון רחב יותר של צבעים ביתר-דיוק

TRILUMINOS, אשר עובד עם מעבדי ה-X1 שלנו, מרחיב את קשת הצבעים ומפיק גוונים רבים יותר מהטלוויזיות הרגילות. הוא מנתח ומעבד את הנתונים של כל תמונה ותמונה, כדי שהצבעים יהיו טבעיים ומדויקים יותר והתמונות יהיו דומות יותר למציאות.

X-tended Dynamic Range

תוכל ליהנות מהדיוק של ניגודיות מציאותית

רוצה לראות עד כמה תמונות יכולות להיות מציאותיות כשרמת הפירוט מתחדדת? עם אזורי LED שמוארים בנפרד, התכונה 'Full Array LED' מספקת ניגודיות מציאותית יותר על-ידי הפיכת אזורים מוארים לבהירים יותר ואזורים מוצללים לכהים יותר. שיפור נוסף בניגודיות מתקבל באמצעות התכונה X-tended Dynamic Range™‎, שמתאימה את הבהירות כדי לקבל שיאי בוהק גבוהים יותר וצבעים שחורים עמוקים יותר באזורים מוצללים.

4K HDR processor X1

רזולוציה מעולה בכל סוג של תוכן

צפה בתמונות מרהיבות באיכות 4K, עשירות בפירוט מציאותי ובמרקם, עם היכולות הבלעדיות של 4K HDR processor X1™‎. עם 4K X-Reality™ PRO ומסד הנתונים הייחודי של 4K, תמונות שצולמו ב-2K ואפילו ב-Full HD משודרגות לאיכות הקרובה לרזולוציה של 4K.  

תרשים המציג את השיפור בצבע בעקבות השימוש ב-HDR remaster

Object-based HDR Remaster

לעומת רבות מהטלוויזיות, שבהן הניגודיות מכווננת רק ביחס לעקומת הניגודיות בין שחור ולבן, עם Object-based HDR Remaster הצבע של אובייקטים יחידים על המסך מנותח, והניגודיות שלהם מכווננת בהתאם. מאחר שכוונוני האובייקטים השונים מתבצעים בנפרד, טלוויזיה זו מסוגלת לשחזר תמונות עמוקות יותר, מרקמים ברורים יותר ותחושת מציאות חזקה יותר.

Acoustic Multi-Audio שלנו

תמונות וצליל בעלי התאמה נפלאה

בטלוויזיות הרגילות, הצליל הבוקע מהרמקול שממוקם מתחת למסך לרוב אינו מסונכרן היטב עם התמונה. Acoustic Multi-Audio™ כולל שני רמקולים למיקום הצליל הנמצאים בחלקה האחורי של הטלוויזיה המאפשרים לצליל לעקוב אחר הפעולה לחוויה קולית מושלמת.

טלוויזיה על קיר המציגה תמונת סירה בשקיעה

איכות תמונה וצליל מעולה בכל סביבה

תפוס מקום ותיהנה מחוויית הצפייה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיית Ambient Optimisation הייחודית של Sony מכווננת אוטומטית את התמונה והצליל בהתאם לסביבה.

מראה מהצד של טלוויזיה בעיצוב one slate

One slate design

העיצוב האחיד, הדקיק והפשוט שלנו עוזר לך להמשיך להתרכז במסך ומשתלב בהרמוניה בכל סביבת חדר.

מסגרת צג דקה מאלומיניום

מסגרת אלומיניום צרה

מסגרת צג דקה מאלומיניום עוזרת לך להתמקד בפעולה על המסך, לא מה שמסביבו.

מעמד בעיצוב מינימליסטי

מעמד מינימליסטי שמיועד להרמוניה

מעמד המתכת הדק הוא בעל גישה מינימליסטית ומשתלב בצורה נפלאה בחדרים מודרניים.

מעמד עם שני מצבים

מעמד נפרד מלהבי מתכת עם שני מצבים

המעמד השקט שלנו ניצב על המדף ואינו גורע מחוויית הצפייה שלך. עם צורה רחבה וצרה, אתה יכול להשתמש בו על מדפים גדולים או קטנים. 

סמל שליטה קולית

אמור במה אתה רוצה לצפות

חפש את התוכן המועדף עליך מהר יותר מאי פעם בעזרת קולך בלבד. תכונת החיפוש הקולי חוסכת ממך את הניווט המורכב או ההקלדה המייגעת – כל שעליך לעשות הוא לשאול.

טלוויזיה חכמה Android

פשוט דבר, ותיהנה לגלות ולחקור עולמות חדשים

חפש את כל תכני הבידור העולים בדעתך במהירות, באמצעות קולך בלבד. הודות לשליטה הקולית המשופרת, טלוויזיית Android חכמה זו מאפשרת לך ליהנות מסרטים ומופעים דרך אפליקציות או בשידור מיידי.

סמלי לוגו של Netflix‏, YouTube, ‏prime video טו-Google Play

מעל 5000 אפליקציות, יותר מכל טלוויזיה חכמה אחרת

הטלוויזיה החכמה Android Smart TV של Sony כוללת מספר מנצח של יישומים. בחר את אלו שיעניקו לך חוויה מהנה ומבדרת יותר.

לוגו Netflix

יותר לא צריך לחכות

האפליקציות מופעלות במהירות ואין יותר צורך להמתין כשעוברים ביניהן — Netflix מופעלת במהירות גבוהה פי 3 יותר מבעבר.

לוגו Netflix

טלוויזיות ה-Android TV שלנו מומלצות על-ידי Netflix

Netflix פיתחה עבורך דרך קלה לזהות טלוויזיות עם ביצועים טובים יותר, גישה קלה יותר לאפליקציות, ותכונות חדשות שמשפרות את הטלוויזיות החכמות. הטלוויזיות המומלצות על-ידי Netflix עוזרות לך ליהנות ממופעים וסרטים באמצעות לחצן ייעודי ושליטה קולית.

Google Home

עובד עם Google Home

חבר את Google Home ותיהנה משליטה חלקה בטלוויזיה של Sony ללא שימוש בידיים. עם Google Home תוכל לאתר ולשדר את הסרטונים האהובים עליך לטלוויזיה של Sony שברשותך מבלי לנקוף אצבע.

Apple AirPlay שמשמש לחיבור טלפון לטלוויזיה

עובד עם Apple AirPlay / ‏Apple HomeKit

עם Apple AirPlay תוכל להזרים וידאו ושמע לטלוויזיה ישירות ממכשירי ה-iPhone, ה-iPad או ה-Mac שלך. צפה בסרטים ומופעים דרך אפליקציית Apple TV, האפליקציות המועדפות עליך, ואפילו Safari. שתף את תמונותיך עם כל הנוכחים בחדר.

סמל Chromecast

שלח למסך גדול וטוב יותר עם Chromecast

עם Chromecast אתה יכול לשדר את הסרטונים, המשחקים היישומים האהובים עליך מההתקן הנייד שלך, באיכות מלאה, לטלוויזיית ה-Chromecast built in שלך. לחיצה אחת קלה על כפתור ה-Cast במסך ה-Android או ה-iOS היא כל מה שתצטרך לעשות כדי ליהנות מתמונה מוגדלת של התכנים שאתה אוהב. שדר את התוכן ואז המשך לעיין בטלפון או במחשב הלוח שלך.

שלט רחוק חכם המחובר למספר התקנים

שליטה נוחה עם שליטה מרחוק

חבר ממירים והתקנים אחרים דרך יציאת ה-HDMI של הטלוויזיה ושלוט בכולם דרך שלט חכם אחד. עיצוב דקיק ומעוגל יותר, עם מיקרופון לשליטה קולית מובנית ופריסת לחצנים משופרת המאפשרת שימוש קל ופשוט.

סמל Google Play

Google Play™‎: עולם של תוכן ואפליקציות

גלה סרטים ותכניות טלוויזיה, משחקים ועוד תכנים רבים אחרים ב-Google Play™‎. גלה מבחר אפליקציות אינסופי בטלוויזיה שלך בצורה חדשה לגמרי.

סמל Clear Phase

Clear Phase לתדרים חלקים ומאוזנים

ב-BRAVIA™‎ נעשה שימוש בדגם ממוחשב רב-עוצמה כדי לנתח אי-דיוקים בתגובת הרמקול ולפצות עליהם. היא עושה זאת על-ידי 'דגימה' מדויקת יותר של תדר הרמקול. מידע זה מוזן כמשוב כדי לבטל את נקודות השיא או השפל בתגובה הטבעית של הרמקול – ועל-בסיסו מתקבל אות שמע נקי וטבעי, עם שחזור אחיד וחלק של כל התדרים.

Bluetooth

קישוריות Bluetooth

חבר לטלוויזיה התקנים תואמי-BLUETOOTH®‎ ותיהנה מבידור בקלות וללא כבלים. שייך את אוזניות ה-Bluetooth ל-BRAVIA שלך ותיהנה מתכניות טלוויזיה ומוזיקה היכן שתרצה - ללא הפרעות או עצירות.

Netflix Calibrated Mode

תיהנה מבידור באיכות אולפן עם מצב מכויל של נטפליקס

מצב זה פותח במיוחד כדי ליהנות מהפקות המקור של Netflix, ולשחזר בטלוויזיה את התמונה המקורית שהיוצרים תכננו לקבל. עם Netflix Calibrated Mode, הטלוויזיה מציגה שחזור נאמן של התכנים כפי שדמיינו אותם היוצרים.

סמלי לוגו של Dolby Vision ו-Dolby Atmos

החוויה המלהיבה של צפייה באיכות קולנועית

חוויה קולנועית מהנה אצלך בבית. Dolby Vision™‎ מפיחה רוח חדשה בסצנות ומעניקה להן מראה אותנטי, ו-Dolby Atmos™‎ ממלאת את החדר בצליל היקפי וסוחף.

לוגו calman Ready

הכוונה המדויקת של היוצרים

כדי להתמודד עם שינויי הצבע הנוצרים בתהליך ההפקה, טלוויזיה זו מותאמת לשימוש בתוכנת הכיול האוטומטי המשוכללת Calman של Portrait Displays. תכונה זו מעניקה רמת כיול יוצאת מן הכלל ואפשרות לבצע כוונון עדין שפשוט אינם מתאפשרים עם הגדרות התמונה הרגילות. היא מספקת שחזור צבע אמין בהתאם לאות הטלוויזיה המקורי, וגם יכולה להסתגל לשינויי הצבע העדינים ביותר שעשויים להתרחש עם הזמן. טלוויזיה זו מוכנה לשימוש עם Calman כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מהתוכנה שבה משתמשים יוצרי התכנים החזותיים בשלבי הפוסט פרודקשן ובקרת האיכות; יתרון זה ממחיש טוב יותר את מחויבותנו לספק תמונות עם כיול צבע באיכות מקצועית וכיול מדויק גם בבית.

כונני X-Balanced Speaker

האזנה לצליל איכותי

עם X-Balanced Speaker, שמבנהו הייחודי תוכנן להתאים לאיכות הצליל והמבנה הדקיק של הטלוויזיה, תשמע תכני מוזיקה וסרטים באיכות צליל גבוהה וברורה.

X-motion Clarity

לקבלת סצנות מהירות חדות וברורות

סצנות ספורט ופעולה מהירות עשויות להיראות מטושטשות במסכים מסוימים. טכנולוגיית X-Motion Clarity™‎ המתקדמת שלנו שומרת על הכול חלק, בהיר וחד. כל 'הבהוב' נשלט בנפרד והוא בעל משך ממוטב, בעוד שהבהירות מוגברת בעת הצורך כך שלא תפספס שום דבר.

מפרטים

עוצב עם מחשבה על הסביבה

מידע נוסף על Sony והסביבה

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו.

למידע נוסף

תכונות סביבתיות במוצר זה

  • בקרת תאורה אחורית דינמית, או בקרת תאורה ברמת הפיקסל, עוזרת לייעל את צריכת האנרגיה על-ידי כוונון הבהירות של התצוגה בזמן שתוכן התמונה משתנה.

  • מצב החיסכון בחשמל עוזר לחסוך באנרגיה על-ידי כוונון בהירות התצוגה.

  • מצב כיבוי הצג עוזר לחסוך באנרגיה על-ידי כיבוי התצוגה בלי צורך להעביר את הטלוויזיה למצב המתנה מלא, כך שאפשר להמשיך ולהאזין לשמע.