LinkBuds S

תמיד באוזן

עם אוזניות LinkBuds S, אתה מחובר תמיד לעולמות היומיומיים שלך. ניתן להרכיב את האוזניות הקטנות והקלות האלה בנוחות לכל אורך היממה, והן מאפשרות לך לשמור על קשר עם אנשים ומקומות. אוזניות LinkBuds S עוברות אוטומטית לצלילי סביבה ממוטבים או לביטול רעשים באיכות גבוהה עבור האזנה ללא הסחות דעת.

סמל של LinkBuds S
כל העולמות שלך פועלים

סדרת אוזניות LinkBuds נוחה מספיק לשימוש לאורך כל היום וחכמה מספיק כדי להתאים את עצמה לנעשה בחייך – כך שתישאר מחובר לאנשים ולבידור שאתה אוהב.

מה הצבע שלך?

הפוך אותן לאישיות עם מבחר של שלושה צבעי מט יוקרתיים ויפהפיים, עם נרתיק תואם.

העף מבט ב-LinkBuds S
כל העולמות שלך, מחוברים וממוטבים

ראה כיצד אוזניות LinkBuds S מגשרות על חיי היומיום שלך עם נוחות לאורך כל היום, צליל סביבה טבעי או ביטול רעשים. בנוסף, בקרת קול מתכווננת ואיכות צליל סוחף ועשיר למוזיקה ולשיחות.

קטנות וקלות לנוחות לאורך כל היום
שמע יותר ממה שקורה סביבך
שיחות ברורות וצליל סוחף ועשיר
נוצר עם מחשבה על הסביבה
כל העולמות שלך פועלים

קטנות, קלות וחכמות עם התאמה מאובטחת ויציבה כדי לשמור עליך מחובר ובשליטה על יומך.

קטנות וקלות לנוחות לאורך כל היום

אוזניות Linkbuds S שוקלות בערך 4.8 גרם, והן האוזניות האלחוטיות הקטנות והקלות ביותר בעולם שמבטלות רעשים ברזולוציה גבוהה. הקטנו את הגודל הן באמצעות פיתוח דרייבר קומפקטי והן באמצעות שילוב Bluetooth® Audio SoC (System on Chip) ומעבד ביטול רעשים באיכות גבוהה במיוחד בשבב יחיד. הן קטנות ב-40% מאשר ה-WF-1000XM4. 

מארז LinkBuds S לבן ואוזניית LinkBud אחת מחוצה לו
איור של אוזניית LinkBuds S אפורה באוזן
נוחות ובטוחות

אוזניות LinkBuds S משלבות צורה שתואמת לאוזן האנושית באופן מושלם עם עיצוב ארגונומי להתאמה יציבה יותר. עיצבנו את אוזניות LinkBuds S תוך שימוש בנתוני צורת אוזן מקיפים שנאספו מאז שהצגנו לעולם את האוזניות בתוך האוזן הראשונות ב-1982, וכן בערכה של רגישות הסוגים השונים של האוזניים כדי לוודא צורה אידיאלית שנוחה לאנשים רבים.

צליל סביבה טבעי או ביטול רעשים באיכות גבוהה

אוזניות הכפתור האלו מעניקות לך את הטוב משני העולמות – צלילי סביבה כשאתה רוצה לתקשר עם העולם שסביבך וביטול רעשים באיכות גבוהה כשאתה צריך להתרכז. אוזניות LinkBuds S מחליפות באופן אוטומטי בין מצב 'צלילי סביבה' לבין מצב 'ביטול רעשים' בהתאם למיקום שלך ולמה שאתה עושה.

תמונת מסך מפוצל של גבר רוקד בסביבת אצטדיון ומרכיב אוזניות LinkBuds S עם מצב 'צליל סביבה' מופעל וזרוע מורמת
צלילי סביבה טבעיים
תמונת מסך מפוצל של גבר רוקד בסביבת אצטדיון מטושטשת ומרכיב אוזניות LinkBuds S עם מצב 'ביטול רעשים' מופעל וזרוע מורמת
ביטול רעשים
מתאימות את צלילי הסביבה לכל מה שאתה עושה ומתאימות להרכבה לאורך כל היום

בקרת קול מתכווננת היא פונקציה חכמה שחשה את המיקום שלך והפעילות שאתה מבצע, ואז מכווננת את הגדרות צלילי הסביבה לקבלת חוויית האזנה מושלמת. במשך הזמן, היא לומדת את ההתנהגות שלך ומזהה מיקומים שבהם אתה מבקר לעתים קרובות, כגון מקום העבודה שלך או בית הקפה האהוב עליך, ומתאימה את הצליל למצב.

שיחות ברורות וצליל סוחף ועשיר

התחבר בקלות לאנשים שאתה מכיר ולתוכן שאתה אוהב. בצע שיחות ברורות במיוחד ללא רעשים, והאזן למוזיקה שנשמעת נפלא ללא הסחות דעת.

אישה מרכיבה אוזניות LinkBuds S בזמן שהיא הולכת בעיר ומשוחחת בטלפון החכם שלה
איכות השיחה המיטבית של Sony אי פעם באוזניות אלחוטיות באמת

עם טכנולוגיית זיהוי קול מדויקת ששולטת באופן מיטבי במיקרופונים בחלק החיצוני ובחלק הפנימי של האוזנייה, ועיבוד אותות שמע מתקדם, השיחות הן ברורות במיוחד, גם בסביבות רועשות. פיתחנו את האלגוריתם שלנו להפחתת רעשים באמצעות למידת מכונה ובינה מלאכותית, בעזרת יותר מ-500 מיליון דגימות קול, כדי לנטרל רעשי סביבה ולהבליט את הקול שלך בצורה ברורה.

צליל סוחף ועשיר, מוזיקה אותנטית

יחידת דרייבר חדשה בגודל 5 מ"מ, בעלת דיאפרגמה בתאימות גבוהה, שומרת על אוזניות LinkBuds S קטנות. למרות גודלן, הן משחזרות בס עוצמתי וקולות צלולים, ומספקות לך את המיטב שבכל סגנונות המוזיקה. צליל עשיר בטווח ביניים מאפשר שחזור ברור של קולות במוזיקה, בסרטים ובפודקאסטים. ובעזרת ביטול רעשים משופר, אוזניות LinkBuds S מספקות גם פחות הסחות דעת.

תרשים תקריב של יחידת דרייבר קומפקטית במיוחד חדשה עם פריסה פנימית חשופה
סמל של שמע אלחוטי ברזולוציה גבוהה
שמע ברזולוציה גבוהה ללא חוטים 

אוזניות LinkBuds S תומכות בשמע ברזולוציה גבוהה באופן אלחוטי הודות ל-LDAC, טכנולוגיית קידוד השמע שלנו המקובלת בכל התעשייה. טכנולוגיית LDAC משדרת בערך פי שלושה נתונים מהשמע הרגיל של Bluetooth®‎, וכך מאפשרת לך ליהנות מתוכן של שמע ברזולוציה גבוהה באיכות יוצאת דופן, הכי קרוב שאפשר לחיבור קווי ייחודי.

שחזור בזמן אמת של כל הקבצים הדחוסים

באמצעות Edge-AI (בינה מלאכותית), DSEE Ultimate™‎‏ (מנוע לשיפור סאונד דיגיטלי) משדרג קובצי מוזיקה דיגיטליים בתבנית דחוסה בזמן אמת. בזכות זיהוי דינמי של כלי נגינה, ז'אנרים מוזיקליים ומרכיבים נפרדים, הוא משחזר את הצליל בטווח הגבוה שהולך לאיבוד בדחיסה.

סמל של DSEE Extreme™‎
התחבר ושלוט ללא מאמץ

התכונות החכמות שלנו הופכות את זה לקל יותר מתמיד לגשת לבידור שלך וליהנות ממנו לאורך כל היום.

סמלי לוגו של Microsoft Soundscape ו-Microsoft
ניידות משופרת באמצעות טכנולוגיה

Sony ו-Microsoft שילבו כוחות כדי לפתח טכנולוגיה שמסייעת לאנשים לנווט את דרכם בעולם בצורה טובה יותר. אוזניות LinkBuds S תומכות באפליקציה Microsoft Soundscape. השילוב הייחודי מציע חוויות חדשניות של ניווט תלת-ממדי עשיר יותר שמבוסס על שמע, בעוד שחיישנים מובנים ב-LinkBuds S מאפשרים חוויה אמיתית של שימוש ללא ידיים ויכולת להתרכז בסביבה.

האזנה בטוחה עם האפליקציה Sony ‏| Headphones Connect

ראה באיזו רמת בטיחות אתה מאזין למוזיקה על ידי השוואה בין נתוני לחץ הצליל שהאוזניות שלך מקליטות לפי הנחיות ארגון הבריאות העולמי (WHO). קבל התראות ממערכת ההפעלה כאשר רמות הצליל בזמן האזנה גבוהות מדי.

אוזניות LinkBuds S כוללות גם הגדרות אינטואיטיביות של בקרת מגע. תוכל להקצות פונקציות משלך לכל אוזניית כפתור באמצעות האפליקציה Headphones Connect.‏

סמל של אפליקציית Sony | Headphones Connect
גבר ואישה משוחחים עם האיש מימין המרכיב אוזניות LinkBuds S
לדבר ולשמוע רק צלילי סביבה

אפשר להגדיר את התכונה 'דבר כדי לשוחח' כך שתפסיק אוטומטית את המוזיקה כשאתה מדבר עם מישהו, כדי שתוכל לשמוע רק צלילי סביבה ולנהל שיחה. זוהי תכונה שימושית אם אינך רוצה להוריד את האוזניות או אם הידיים שלך עמוסות. וכאשר השיחה מסתיימת, המוזיקה מתחילה לפעול שוב באופן אוטומטי.

השהיה מיידית. הפעלה מיידית.

הוצא את אוזניות הכפתור מהאוזניים והמוזיקה נפסקת – חיישן קרבה יודע מתי אתה מרכיב אוזניה אחת או שתי אוזניות. החזר את האוזניות פנימה והמוזיקה תימשך.

סמלי הלוגו של OK Google ו-Alexa מובנים
שליטה באמצעות הקול

אפשר להשתמש באוזניות בלי הידיים – פשוט אמור "Hey Google" או "Alexa" כדי להפעיל את העוזר הקולי האהוב עליך. תוכל להאזין למוזיקה, לתקשר עם חברים, לקבל עדכונים, להגדיר תזכורות ועוד. תוכל אפילו לשלוט בתכונות של האוזניות, כגון ביטול רעשים, באמצעות קולך, להאזין להודעות הדוא"ל שלך ב-Microsoft Outlook ולבצע פעולות לגביהן וכן להצטרף לפגישות Microsoft Teams באמצעות Google Assistant או Siri.‏

גישה מהירה למוזיקה ולשמע האהובים עליך

עם 'גישה מהירה', ניתן להגדיר את אוזניות הכפתור להמשיך להפעיל מוזיקה מ-Spotify או סביבות שמע מותאמות אישית של Endel בשתיים או בשלוש הקשות – אין צורך לגעת בטלפון החכם. 

סמלים של Spotify Tap ו-Endel
איור של יד ואצבע נוגעות בכפתור
הכול נמצא בקצות האצבעות

אוזניות LinkBuds S כוללות הגדרות אינט' של בקרת מגע. לדוגמה, הקש על אוזניית הכפתור השמאלית כדי לעבור מ'ביטול רעשים' ל'צלילי סביבה', והקש ממושכות עבור 'תשומת לב מהירה', או הקש פעמיים על האוזניה הימנית כדי לדלג לרצועה הבאה.

לוגו של התאמה מהירה של Google
מצא את האוזניות שלך בעזרת Fast Pair

אוזניות LinkBuds S תומכות ב'התאמה מהירה' החדשה של Google. תכונה זו מאפשרת לאתר בקלות את המקום שבו השארת את האוזניות לפי צליל תו, או לבדוק בטלפון את המיקום הידוע האחרון שלהן, באפליקציה 'מצא את המכשיר שלי' של Google.

לוגו של התאמה מהירה
התאמה קלה למחשב

התכונה 'התאמה מהירה' מאפשרת התאמה מהירה וקלה של האוזניות למחשב נייד, למחשב שולחני או למחשב לוח עם Windows 11 או Windows 10. הנחיות מוקפצות להתאמה מופיעות במכשירי Windows 11 או Windows 10 קרובים בעת בחירת מצב התאמה.

שמע Bluetooth של הדור הבא

אוזניות הכפתור האלו מוכנות לשמע LE, שמע Bluetooth מהדור הבא המאפשר השהיה נמוכה במיוחד – אידיאלי לגיימינג.

אישה יושבת בסלון ומרכיבה אוזניות LinkBuds S, צופה בסרטון בטלפון החכם שלה
איור שמציג שני אנשים מאזינים למוזיקה עם אוזניות LinkBuds ואת ההבדל בין שידור Bluetooth רגיל לשידור BT בו-זמני ב-LinkBuds S

א) שידור ממסר BT רגיל משמאל לימין. (ב) שידור BT בו-זמני בשמאל/בימין ב-LinkBuds S

אות Bluetooth ברור ויציב יותר

כדי לקצר את ההשהיה ולספר איכות צליל גבוהה, גם בנוכחות הפרעות אחרות, אות ה-Bluetooth®‎ משודר לשתי האוזניות בו-זמנית. הודות למעבד V1 המשולב ורב-העוצמה, תיהנה מצליל אלחוטי יציב, ללא קיטועים.

נוצר עם מחשבה על הסביבה

אוזניות LinkBuds S שלך עוצבו תוך מחשבה על סגנון ועל מודעות סביבתית.

אוזניות LinkBuds S ומארז לבנים מעל רקע של חתיכות פלסטיק לבנות
חומרי פלסטיק ממוחזרים

LinkBuds S כוללות חומרי פלסטיק ממוחזרים מחלקי רכב.

ללא פלסטיק באריזות האישיות

חומרי האריזה של LinkBuds S נטולי פלסטיק, בהתאם למחויבות שלנו לצמצם את הפגיעה של המוצרים שלנו בסביבה. 

אריזת אוזניות LinkBuds S לבנה עם לשונית תלייה
התכונן ליום שמחכה לך

האזן בכל עת, בכל מקום עם עמידות במים בדירוג IPX4 ומתח סוללה שמספיק ליום שלם.

תמונת תקריב של ראש וכתפיים של אישה המרכיבה אוזניות LinkBuds S לבנות בזמן הריצה
עמידות במים לשימוש יומיומי

עם דירוג עמידות במים של IPX4‏, נתזי מים וזיעה לא ימנעו מאוזניות הכפתור האלו של Sony לאפשר לך להמשיך לנוע לצלילי המוזיקה.

האזן כל היום, טען בתוך דקות

ניתן ליהנות מיום עבודה מלא ללא טעינה – 6 שעות – באוזניות ולשמור 14 שעות נוספות במארז. כלומר, יש לך 20 שעות מלאות של זמן האזנה בכל פעם שאתה יוצא מהבית. ממהר? טעינה מהירה של 5 דקות בלבד נותנת לך עד 60 דקות של זמן הפעלה, והאפליקציה Sony | Headphones Connect גם תודיע לך מתי הטעינה של מארז הטעינה צונחת מתחת ל-30%.

סמלים של חיי סוללה, טעינה מהירה וזמן הפעלה עם טעינה של 5 דקות להפעלה של 60 דקות מודגשים
אוזניות LinkBuds S אפורות במארז תואם עם המכסה מורם
מארז קטן במיוחד, התאמה מושלמת

עם העיצוב העגול והמסוגנן שלו וצבעים תואמים, מארז הטעינה משלים באופן מושלם את אוזניות LinkBuds S. הוא משתלב בצורה נוחה בידך או בכיסיך כדי להתאים לחיים בדרכים.

מה באריזה

בתוך אריזת אוזניות ה-LinkBuds S תמצא 4 גדלים של קצוות אוזניות כפתור, כדי להתאים לאוזניים בצורות שונות, וכן כבל טעינה מסוג USB-C.

תמונה של מארז אוזניות LinkBuds S באפור עם LinkBuds S‏, 3 זוגות נוספים של קצוות אוזניות כפתור וכבל טעינה מסוג USB-C
סוחף כל כך. אמיתי כל כך.

תן לעצמך לשקוע בצליל שמקיף אותך. הוא אמיתי כאילו אתה נמצא בהופעה חיה או באולפן ההקלטות. עם ‎360 Reality Audio, המוזיקה סוחפת ואמיתית כל כך. האוזניות האלה מאפשרות לך ליהנות מ-‎360 Reality Audio.

חוויה קולנועית אישית 

עם BRAVIA XR™‎ ומשדר אלחוטי WLA-NS7.‏

זה הזמן ליהנות מחוויית Dolby Atmos®‎ מלהיבה ומצליל מרחבי 360 המותאם לאוזניך עם BRAVIA XR ואוזניות כפתור אלה, באמצעות המשדר האלחוטי WLA-NS7.  

מפרטים ותכונות

תוכל להישאר מחובר עם אוזניות הכפתור LinkBuds S של Sony. אוזניות LinkBuds S קטנות וקלות לנשיאה לאורך כל היום, והן כוללות מצב של מיטוב צלילי סביבה ומצב ביטול רעשים.
  • התכונה פועלת תמיד כדי לקשר בין העולם המקוון לבין העולם הלא מקוון שלך

  • היא מחליפה אוטומטית בין מיטוב צלילי סביבה לבין ביטול רעשים

  • קטנות במיוחד, קלות משקל עם עיצוב נוח במיוחד

  • מוזיקה סוחפת ושיחות ברורות

  • חיי סוללה של 20 שעות עם טעינה מהירה של 5 דקות לזמן הפעלה של עד 60 דקות

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות

מה אומרים המשתמשים