TRULY WIRELESS

אוזניות WF-C500 Truly Wireless

WF-C500
תמונה של אוזניות WF-C500 Truly Wireless

orangegreenwhiteblack

הבט לעומק באוזניות WF-C500
חוויית האזנה מענגת יותר

הודות למנוע לשיפור סאונד דיגיטלי (DSEE) שלנו, צליל בתדר גבוה ודעיכת צליל עדינה משוחזרים לרצועה כדי לספק חוויית האזנה אותנטית יותר. ניתן גם להתאים את המוזיקה לסגנון שלך בעזרת הגדרת EQ באפליקציה Sony | Headphones Connect.

לוגו של DSEE

הפוך את המוזיקה שלך לטבעית יותר

כאשר מקור מוזיקה מקורי נדחס, הוא מאבד את רכיבי התדרים הגבוהים שמוסיפים פירוט ועושר לרצועה. מנוע שיפור הקול הדיגיטלי (DSEE) שלנו משחזר אותם בצורה אמינה, כדי להפיק צליל באיכות גבוהה שקרוב יותר להקלטה המקורית.

הצליל שלך, בדיוק כפי שאתה אוהב אותו

התאם את הצליל להעדפות האישיות שלך. בחר מתוך מגוון של הגדרות קבועות מראש כדי להתאם בין איכות הצליל לז'אנר המוזיקה שלו אתה מאזין. או צור ושמור הגדרות קבועות מראש משלך, בעזרת התכונה EQ Custom באפליקציה Sony│Headphones Connect.

איור המסביר כיצד להתאים אישית צלילים באמצעות תכונת ה-EQ באפליקציית Sony Headphones Connect
קטנות וקלות, התאמה נהדרת

האוזניות הקטנות האלה מונחות ביציבות ובנוחות באוזניים שלך. הודות לצורה העגולה ללא קצוות שלהם תענוג להרכיב אותן, ואפשר להתמקד במה שחשוב - במוזיקה.

עיצוב ארגונומי של פני השטח

מאז שהצגנו את אוזניות התוך-אוזן הראשונות בעולם ב-1982 (MDR-E252), עברנו על כמויות עצומות של נתונים שנוגעים לצורות אוזניים מכל העולם. אוזניות WF-C500 הן התוצר של המחקר הזה, והן משלבות צורה שתואמת לחלל האוזן עם עיצוב ארגונומי חדש של פני השטח לקבלת התאמה יציבה יותר.

איור של אוזניית כפתור WF-C500 שמתאימה בצורה נוחה באוזן.
תיק קומפקטי שאפשר לקחת לכל מקום

תיק הטעינה הוא בצורת גליל וקטן מאוד, וקל לשאת אותו בכיס או בתיק כדי לקחת את אוזניות הכפתור לכל מקום. המכסה השקוף בעל המרקם דמוי הזכוכית החלבית מעניק לתיק מראה ותחושה מסוגננים ויוקרתיים.

מבט קדמי עם אוזניות כפתור WF-C500 (שחור)
תפעול כפתורים פשוט

הכפתורים על אוזניות WF-C500 לא מאפשרים רק להפעיל, לעצור, לדלג על רצועות ולכוון את עוצמת הקול, הם גם מספקים דרך פשוטה לגשת לעוזר הקולי בטלפון החכם ולבצע ולקבל שיחות ללא שימוש בידיים.

סמל התקשרות ללא שימוש בידיים
התקשרות ברורה וקלה יותר ללא שימוש בידיים

השיחה זורמת בחופשיות בעזרת התקשרות ללא שימוש בידיים, שכעת היא ברורה מאי פעם הודות למיקרופון מובנה באיכות גבוהה. אין צורך אפילו להוציא את הטלפון מהכיס.

סמל של תאימות לעוזר הקולי
תאימות לעוזר הקולי

לחיצת כפתור פשוטה תחבר אותך באופן מיידי לעוזר הקולי בטלפון החכם, כדי שתוכל למצוא הוראות הגעה, לנגן מוזיקה, לתקשר עם אנשי קשר ולעשות עוד דברים רבים נוספים.

סמל של Fast Pair
מצא את האוזניות שלך בקלות בעזרת Fast Pair

Fast Pair מקל על התאמת האוזניות להתקני Android™. בלחיצה אחת על הוראות בחלון מוקפץ, ה-WF-C500 מאפשר התאמת Bluetooth®‎ מהירה וקלה עם התקני Android™‎. כמו כן, תוכל לאתר בקלות את המקום שבו השארת את האוזניות על-ידי צלצול או בדיקת המיקום הידוע האחרון שלהן בטלפון החכם. 

סמל של Swift Pair
התחבר למחשב בקלות בעזרת Swift Pair

התכונה 'התאמה מהירה' מאפשרת להתאים בקלות ובמהירות את אוזניות WF-C500 למחשב של Windows 10 דרך Bluetooth®‎. הנחיות להתאמה מופיעות בחלון מוקפץ במכשירי Windows 10 סמוכים בעת בחירת מצב התאמה.

סמל של סוללה ל-10 שעות + 10 שעות
האזן כל היום, טען בתוך דקות

תוכל ליהנות מעד 20 שעות של האזנה הודות לתיק טעינה שימושי. ואם אתה זקוק למילוי הסוללה בדחיפות, 10 דקות של טעינה מהירה יעניקו לך עד שעה נוספת של הפעלה.

סמל של IPX4
התזות וזיעה זה לא בעיה

הודות לדירוג עמידות במים של IPX4‏, נתזי מים וזיעה לא יעצרו את האוזניות האלה - כדי שתוכל להמשיך לנוע לצלילי המוזיקה.

סמל של אוזניית כפתור אחת
אוזניית כפתור אחת, אידיאלית לריבוי משימות

אם אתה מעוניין להאזין למוזיקה ועדיין להיות מסוגל לנהל שיחה, הסר אוזניית כפתור אחת מתיק הטעינה והשתמש בה כרגיל.

TBC

(א) שידור ממסר BT רגיל משמאל לימין. (ב) שידור BT בו-זמני בשמאל/בימין באוזניות WF-C500.

קישוריות Bluetooth®‎ יציבה ואמינה 

שבב Bluetooth®‎, אשר משדר צליל לאוזן שמאל ולאוזן ימין באופן סימולטני ומשולב עם עיצוב אנטנה ממוטב, מבטיח חיבור יציב והאזנה מדהימה. השהיית שמע נמוכה גם עוזרת לצפייה מהנה.

אוזניות מאושרות לחוויה מותאמת אישית

אוזניות עם אישור ‎360 Reality Audio ואפליקציית Sony | Headphones Connect מאפשרות לך להתאים אישית את החוויה שלך על-ידי ניתוח צורת האוזניים ומספקות לך חוויית האזנה סוחפת.

תמונה של שלוש קעריות שמכילות חומרים ברי-קיימא.
לא שכחנו את הקיימות

עיצוב המוצרים שלנו לא רק אופנתי: הוא גם ידידותי לסביבה. חומר האריזה של WF-C500 לא כולל פלסטיק, דבר שמשקף את המחויבות של Sony לצמצום ההשפעה של המוצרים ושיטות העבודה שלנו על הסביבה.

מפרטים ותכונות

גלה את החופש של קישוריות Bluetooth®‎ באמצעות אוזניות הכפתור WF-C500 Truly Wireless Bluetooth®‎ שלנו. הן משלבות צליל באיכות גבוהה עם חיי סוללה ארוכים, התאמה אישית של צליל, תפעול פשוט, ועמידות במים כדי לספק מוזיקה מכל מקום.
  • DSEE™‎ משחזר צלילים בתדר גבוה ודעיכות (fade-out) צליל עדינות שאבדו בדחיסה

  • ניתן לבצע כוונון עדין של הצליל בעזרת אפליקציית Sony | Headphones Connect

  • חיי סוללה ארוכים של 10 שעות, בסה"כ 20 שעות עם תיק טעינה

  • עמידות בפני התזות וזיעה עם דירוג IPX4

  • שימוש אופציונלי באוזניית כפתור אחת בלבד

יחידת דרייבר
5.8 מ"מ
תגובת תדר (תקשורת BLUETOOTH®‎)
‎20 Hz-20,000 Hz (תדר דגימה ‎44.1 kHz)
DSEE
כן
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה