הפק את המרב מהטלוויזיה שלך
שירותי הזרמה

טלוויזיית ה-BRAVIA שלך מספקת לך את מיטב הבידור והתכנים. גלה מאות אפליקציות ומשחקים של ספקי ה-4K הגדולים ביותר בלחיצת כפתור.

הפק את המרב משירותי ההזרמה שלנו בעזרת שלושה סוגים של מסכי בית.


מסכי הבית

מסך הבית שבו אתה משתמש בפונקציה Google TV™‎ ב-BRAVIA ישתנה בהתאם לחיבור שלך לאינטרנט, וכן באם אתה מחובר או לא מחובר לחשבון ה-Google שלך.


1. "מצב ראשי" שבו באפשרותך להשתמש בפונקציונליות המלאה

אם תתחבר לאינטרנט ותיכנס עם חשבון ה-Google שלך, תהיה במצב הראשי. כשאתה משתמש במערכת במצב הראשי, התוכן המומלץ המועדף עליך יוצג במסך הבית, בהתאם להיסטוריית הצפייה שלך.מומלץ להשתמש ב"מצב הראשי" כדי ליהנות ממרב היתרונות של BRAVIA עם Google TV™‎.


2. "מצב אפליקציה" ללא יציאה מהיסטוריית הצפייה

במצב זה, היסטוריית הצפייה של התוכן אינה מוצגת או מוקלטת במסך הבית. תוכל לגשת לכל אפליקציה ישירות. באפשרותך להפעיל את [Settings] (הגדרות) -[Accounts and Login] (חשבונות וכניסה) -"Select Account"‎ (בחר חשבון) -"App Only Mode"‎ (מצב אפליקציה בלבד).3. "מצב בסיסי" עם פונקציות מוגבלות

חיפוש קולי אינו זמין במצב הבסיסי. אם אינך מחובר לאינטרנט או דרך חשבון ה-Google שלך, חלק מהפונקציות יוגבלו.קשר את התוכן שבטלפון החכם שלך ל-BRAVIA

התחבר אל BRAVIA עם Google TV™‎ באמצעות חשבון ה-Google שמוגדר בטלפון החכם שלך. פשוט חפש את הטלפון החכם שלך והוסף את התוכן שנמצא ל"רשימת הפריטים שאני רוצה"; התוכן יוצג בטלוויזיה בשילוב סימון (*) , ויחסוך ממך את הטרחה בחיפוש נוסף מאוחר יותר.

* כדי להוסיף אל "רשימת הפריטים שאני רוצה" עליך לחפש במנוע החיפוש Google

* התוכן המקושר יוצר בכרטיסיית הספרייה של הטלוויזיה