צליל גדול שמגיע באריזה קטנה

HT-SF200‏ הוא מקרן קול רב-תכליתי עם סאב-וופר מובנה. Sony עשתה מאמצים רבים כדי להעניק לו צליל מלא, אבל עם טביעת רגל קטנה יותר. משום שהוא קטן יותר לעומת מקרני קול רגילים, הוא גם חסכוני יותר באנרגיה כשנשלח.

גוף מעוצב עם צליל עשיר, באריזה קטנה יותר

ל-Sony אכפת הן מחוויית המשתמש והן מהסביבה. העיצוב הגאוני נשמע מצוין והוא קטן יותר בלמעלה מ-50% —הן היחידה והן האריזה, תוך צמצום צריכת המשאבים והתקרבות ליעד שלנו של טביעת רגל סביבתית אפסית. 

הגודל הקטן של HT-SF200 הוא משמעותי עבור קיימות

עיצוב טוב, לאנשים ולסביבה

יעילות סביבתית הייתה יעד עיצובי משמעותי עבור HT-SF200. המטרה הייתה ליצור מקרן קול רב-תכליתי עם צליל מלא ונפח מוצר מופחת, כדי לשפר משמעותית את היעילות בלוגיסטיקה ובמשלוח.

ממדי עיצוב קטנים ומושכים
ממדי עיצוב קטנים ומושכים

העיצוב הפשוט ביחידה אחת קל יותר להתקנה, ובהשוואה למקרני קול עם סאב-וופרים נפרדים, נפח המוצר הופחת בקרוב ל-80%.

צמצום הגודל הלא הכרחי
צמצום הגודל הלא הכרחי

ה-HT-SF200 שוקל 2.3 ק"ג בלבד - עד 65% פחות ממקרן קול רגיל עם סאב-וופר, והצורה הקטנה משתלבת ללא הפרעה בעיצוב החדש שלך.

כאשר הגודל יורד, יעילות המשלוח עולה
כאשר הגודל יורד, יעילות המשלוח עולה

הנפח לכל מוצר ארוז (מצב ארוז) מופחת בכ-59%, כך שמספר המוצרים למשטח גדל. הדבר תורם להפחתת פחמן דו-חמצני של כ-63% למוצר וליעילות טיפול גדולה יותר במהלך ההובלה.

עיצוב אקוסטי חדשני עבור בס רב-עוצמה

Sony המציאה פתרונות חדשים עבור בס עשיר ורב-עוצמה במקרן קול קומפקטי ביחידה אחת. ערוצי צליל מיוחדים, מהוופר המשולב ליציאות הבס בשני קצוות המקרן, מספקים צליל באיכות גבוהה מרכיב דיסקרטי ומסוגנן.

הסאב-וופר הפנימי היה המפתח

טפיי איטאגאקי

Sony Home Entertainment & Sound Products Inc.‎

טפיי איטאגאקי

בתגובה לדרישות ההתאמה הפנימית, החיסכון במקום והפריסה החופשית של שוק מקרני הקול שנמצא עדיין בצמיחה, ניסינו לא רק להכניס פנימה את הסאב-וופר, אלא גם לעשות זאת בחצי מהשטח הקיים. קיימות מספר בעיות עם הכנסה פנימה של הסאב-וופר, כולל הפחתת הרטט המכני המשמעותי כדי שהבס ייצא בצורה חלקה מבלי להשפיע על הרמקולים האחרים. יש גם לספק את פלט האמפר הגדול הנדרש על-ידי הסאב-וופר ביעילות מספק מתח בעל קיבולת קטנה. טיפלנו בבעיות אלה ופתרנו אותן בזו אחר זו.

הפיכת הסאב-וופר לקטן יותר והכנסתו פנימה גם אפשרו לנו להשיג יעדים סביבתיים כגון חיסכון בשימוש בחומרים והובלה יעילה יותר. אנחנו מתכוונים להמשיך בעיצוב זה בעל מודעות סביבתית בהמשך.

ראה מוצרים נוספים של Sony עם תכונות סביבתיות

אריזה חדשה וממוחזרת ל-AIBO
אריזה חדשה וממוחזרת ל-AIBO

אריזה חדשה ומהפכנית נולדה, Aibo מגיע עטוף בנוחות ומוגן מנזק, באריזה ש-50% ממנה עשוי מבקבוקי פלסטיק PET (פוליאתילן טרפתאלט).

PlayStation
PlayStation®‎

תוכל להתנסות בעולמות הווירטואליים המדהימים עם העוצמה של PlayStation®‎. גלה כיצד, בעולם האמיתי, Sony מבטיחה השפעה סביבתית מופחתת וחיסכון באנרגיה.