צילום בזווית מהצד של INZONE H3 עם מיקרופון פתוח לצד שמאל
צילום קדמי של INZONE H3 עם מיקרופון פתוח לצד שמאל
צילום מהצד של INZONE H3 עם מיקרופון פתוח לצד שמאל
צילום בזווית של INZONE H3 עם מיקרופון פתוח לצד שמאל
שמע טוב יותר, נצח יותר

אוזניות INZONE H3 אופנתיות, נוחות וכוללות איכות צליל מעולה. צליל מרחבי 360 לגיימינג מאפשר לך לשמוע באופן מדויק יותר ולזהות מטרות או יריבים מהר מאי פעם. 

• איכות צליל מעולה

• מיקרופון Boom גמיש מתקפל עם פונקציית השתקה

• צליל מרחבי 360 מותאם אישית לגיימינג

• INZONE Hub להתאמה אישית של הגדרות

• לשחק בנוחות במשך שעות

היה הראשון לפעול בזכות זיהוי מטרות מדויק

לשמוע אותם לפני שיראו אותך. עם צליל מרחבי 360 לגיימינג וטכנולוגיית החומרה המוכחת שלנו תוכל לאתר את מיקום היריבים ואת המרחק שלהם. אפילו שחקנים המסתתרים בצל או מאחורי חומות ומכשולים לא יוכלו להישאר חבויים לאורך זמן.

תמונה של אדם שמרכיב אוזניות Sony INZONE מוקף בגלי צליל על רקע סגול
תמונה מהצד של אדם עם טלפון נייד צמוד לאוזן. מסך הטלפון מציג את האוזן עם הילה כחולה מסביבה
צליל מרחבי 360 לגיימינג

אפקט הצליל המרחבי 360 לגיימינג מופעל על ידי תוכנת המחשב INZONE Hub. האפקט נוצר באמצעות מעבד צליל מרחבי (וירטואלייזר) חדש לגיימינג, המשחזר צליל מרחבי מאותות שמע המגיעים מערוצים מרובים, כפי שתכננו יוצרי המשחק. 

360‎ Spatial Sound Personalizer

הודות ליישום 360 Spatial Sound Personalizer לטלפון החכם, תקבל צליל מרחבי ממוטב לצורת האוזן שלך, למשחק מותאם אישית באמת.

התנסה בצליל המרחבי 360 למשחקים

רוצה לנסות את הצליל המרחבי בהתקנים האהובים עליך? הרכב את האוזניות והיסחף לחוויה. תוכל לחוש ביטוי מדויק למיקום ולתנועות של היריב, ועוד.

טכנולוגיה מתקדמת שממטבת את האקוסטיקה

עיצבנו את אוזניות INZONE H3 שלנו כדי להפיח חיים בפסקול של המשחק שלך. המבנה האקוסטי הסימטרי, גמיש מספיק כדי להתאים בנוחות לצורות וגדלי ראש מגוונים, מדגיש את איכות הצליל ואת הדיוק האקוסטי המרחבי.

תדרי בס עוצמתיים 

פורטים על התושבת של אוזניות INZONE H3 מבקרות וממטבות את חשזור השמע בתדר נמוך לצליל בס רב-עוצמה שהופך צלילים עמוקים כמו פיצוצים ומנועים למציאותיים במיוחד. בוא לשמוע את הדרמה ואינטנסיביות של עולם המשחקים שסביבך.

תמונה של כבל USB DAC של Sony על רקע לבן
אות נקי יותר למשחק טוב יותר

גלה רמה חדשה של משחק סוחף הודות ל-USB DAC המצורף שתוכנן במיוחד עבור אוזניות INZONE H3. ה-USB DAC מצויד במגבר יחס אות לרעש נמוך באיכות גבוהה, המספק איכות צליל חדה. קבל צליל מדויק שיעזור לך לקבוע מיקום ומרחק, שישדרג את חווית המשחקים שלך בז'אנרים שונים של משחק, ובמיוחד משחקי FPS.

לשחק בנוחות במשך שעות

יצרנו את INZONE H3 לנוחות חסרת תחרות, כדי שתוכל להמשיך לשחק במפגשים ארוכים. אוזניות אלה נבנו ליציבות ובטיחות בעת הרכבה, עם לחץ צידי מינימלי. הן מוכנות לפעולה במשך שעות רצופות.

רכות מושלמת לראש

הכרית הרכה והרחבה של רצועת הראש מפזרת את המשקל על הראש באופן שווה לנוחות הרכבה לטווח ארוך.

התאמה נוחה סביב האוזניים

רפידות האוזנייה החלקות העשויות ניילון בנויות כדי למזער את הלחץ על האוזניים על-ידי מיטוב המגע בצידי הראש. חומר נוח במיוחד זה של רפידת האוזנייה מעוצב כדי להעניק יציבות ובידוד צליל.

התאם את המשחק שלך אישית

תוכנת INZONE Hub PC שלנו מאפשרת לך להתאים אישית את חוויית INZONE H3 על-ידי כוונון טווח רחב של פעולות, כולל מגוון הגדרות שמע וחומרה. תוכל להתאים בדיוק את תדרי הצלילים למשחק, כדי לקבל חוויה צלולה וסוחפת יותר באמצעות פונקציונליות EQ.

הובל את הצוות שלך לניצחון עם תקשורת ברורה

תאם משימות באופן ברור והחלטי. מיקרופון Boom גמיש מתקפל עם פונקציית השתקה מאפשר לך לתקשר עם חברי הצוות במהלך המשחק ללא מאמץ.

מיקרופון Boom, עם התמקדות בקול

מיקרופון Boom המעולה בנוי כך שניתן לקרב אותו לפה, כדי שתמיד ישמעו אותך בבירור. מכיוון שהמיקרופון הוא חד-כיווני, הקול שלך נקלט בצורה נקייה אפילו ברגעים הסוערים ביותר במשחק.

צילום תקריב של INZONE H3 המציג כיסויי אוזנייה ומיקרופון Boom פתוח לצד שמאל
סמל 'באישור Discord'
באישור Discord

אפשר להיות רגוע - האוזניות פועלות היטב בשירות Discord לתקשורת קולית, בווידאו או באמצעות טקסט, לצ'אט קולי חלק עם חברים במהלך משחקים מקוונים.

עיצוב עגלגל פשוט להפעלה ללא מאמץ

אוזניות INZONE H3 שלנו כוללות כפתורי בקרה וחוגות בעיצוב ארגונומי, כך שתוכל לשנות פונקציות ולהתאים הגדרות בקלות תוך כדי משחק. חוגת עוצמת הקול מתאפיינת בעיצוב בולט לתפעול קל וחיבורי הכבלים עמידים במיוחד למשחק ללא דאגה.

בקרות בצד שמאל

בכיסוי האוזנייה השמאלית ממוקמים הפקדים ותכונות ההפעלה הראשיות, כולל חוגת עוצמת הקול והמיקרופון. כולם נגישים בקלות במהלך משחק.

כיסוי אוזנייה שמאלי המציג מיקום של חוגת עוצמת הקול ומיקרופון Boom
הבט לעומק באוזניות INZONE H3
לא שכחנו את הקיימות

עיצוב המוצרים שלנו לא רק אופנתי, הוא גם ידידותי לסביבה. חומרי האריזה של INZONE H3 לא כוללים פלסטיק ומכילים רק חומרים ממוחזרים וצלולוזה שאינה ארוגה, מה שמשקף את המחויבות של Sony לצמצום ההשפעה הסביבתית של המוצרים והפעילות שלנו.

שלוש לוחות עם מבחר של חומרים אקולוגיים
צילום קבוצתי המציג אוזניות ו-USB AUDIO BOX
מה באריזה?

פתח את האריזה של אוזניות H3 שלך ותמצא USB AUDIO BOX.

חדד את החושים שלך עם צגי INZONE לגיימינג

צגי INZONE שלנו משדרגים את חוויית המשחקים שלך ועוזרים לך לתת את הביצועים הטובים ביותר.מפרטים ותכונות

התכונן למשימות עם אוזניות גיימינג חוטיות INZONE H3 של Sony. האוזניות כוללות צליל מרחבי 360 לגיימינג, שהופך אותם למושלמות לגיימרים.
  • צליל מרחבי 360 עבור גיימינג, לזיהוי יריבים מדויק

  • כרית רצועת ראש רכה ורפידות אוזניה מניילון חלק להרכבה נוחה

  • מיקרופון Boom לתקשורת חלקה עם הצוות

  • הפעלה קלה עם כפתורי בקרה רבים

  • התאמה אישית של הגדרות באמצעות תוכנת INZONE Hub PC

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה