INZONE H9

לזהות. להגיב. לנצח.

חדד את החושים והכן את עצמך לפעולה. אוזניות הגיימינג INZONE H9 מאפשרות לך להיסחף בחוויה עם צליל מרחבי וביטול רעשים לשמיעה משופרת ותגובות חדות במיוחד. שבור את שיאי הביצועים שלך - תוכל לזהות יריבים לפני שהם רואים אותך.

אוזניות לגיימינג

INZONE H9 - אוזניות גיימינג אלחוטיות עם ביטול רעשים

INZONE H9
תמונה של INZONE H9 - אוזניות גיימינג אלחוטיות עם ביטול רעשים

whiteblack

עטור פרסים
קבל יתרון על פני היריבים שלך עם ביטול רעשים

שדרג את הצליל ושפר את הביצועים שלך בעזרת אוזניות הגיימינג האלחוטיות INZONE H9. עם צליל מרחבי 360 לגיימינג וביטול רעשים מתקדם תמיד תהיה צעד אחד לפני כולם, והודות לעיצוב הנוח תוכל לשחק זמן רב יותר. 

• איכות צליל מעולה

• לשחק בנוחות במשך שעות

• צליל מרחבי 360 מותאם אישית לגיימינג

• מיקרופון Boom גמיש מתקפל עם פונקציית השתקה

• מושלם ל-PlayStation®5

• ביטול רעשים

• INZONE Hub להתאמה אישית של הגדרות

תמונה של אוזניות INZONE H5 בשחור ולבן בזוויות שונות.
בחר

מה הכי מתאים לך משני הצבעים – לבן או שחור? מה שזה לא יהיה, אתה יכול לקבל את אותו צליל מעולה ותכונות נהדרות למשחקים, והכול עם ערכת צבעים שמתאימה לאישיות שלך.

הבט לעומק באוזניות INZONE H9
שמיעה בעוצמה מלאה - זה ישנה את כללי המשחק

ראה כיצד INZONE H9, אוזניות הגיימינג האלחוטיות שלנו עם ביטול רעשים וצליל מרחבי לגיימינג יעזרו לך לשמוע את הצלילים העדינים ביותר ולהיות הראשון לפעול במשימות.

היה הראשון לפעול עם זיהוי מטרות מדויק

לשמוע אותם לפני שיראו אותך. עם צליל מרחבי 360 עבור גיימינג וטכנולוגיית החומרה המוכחת שלנו תוכל לאתר את מיקום היריבים ואת המרחק שלהם. אפילו שחקנים המסתתרים בצל או מאחורי חומות ומכשולים לא יוכלו להישאר חבויים לאורך זמן.

גלה את הצליל המרחבי 360 לגיימינג

אפקט הצליל המרחבי ב-360 מעלות לגיימינג מופעל על ידי תוכנת המחשב INZONE Hub. האפקט נוצר באמצעות מעבד צליל מרחבי (וירטואלייזר) חדש לגיימינג, המפיק צליל מרחבי מאותות שמע המגיעים מערוצים מרובים, כפי שתכננו יוצרי המשחק. בנוסף לכך, עם היישום לטלפון חכם 360 Spatial Sound Personalizer תקבל צליל מרחבי ממוטב לצורת האוזן שלך, למשחק מותאם אישית באמת.

התנסה בצליל המרחבי 360 למשחקים

רוצה לנסות את הצליל המרחבי בהתקנים האהובים עליך? הרכב את האוזניות והיסחף לחוויה. תוכל לחוש ביטוי מדויק למיקום ולתנועות של היריב, ועוד.

טכנולוגיה מתקדמת שממטבת את האקוסטיקה

עיצבנו את אוזניות INZONE H9 שלנו כדי להפיח חיים בפסקול של המשחק שלך. המבנה האקוסטי הסימטרי, גמיש מספיק כדי להתאים בנוחות לצורות וגדלי ראש מגוונים, מדגיש את איכות הצליל ואת הדיוק האקוסטי המרחבי.

כל צלילי המשחק, בשחזור אותנטי

הדיאפרגמה של INZONE H9 פותחה עם המומחיות שלנו באוזניות מוזיקה, ומעוצבת בצורה ייחודית המאפשרת לשחזר צלילים בתדר גבוה במיוחד, בתאימות גבוהה, וכן תדרים אותנטיים נמוכים, לחוויית משחק סוחפת.

תדרי בס עוצמתיים 

פורטים על התושבת של אוזניות INZONE H9 מבקרות וממטבות את שחזור השמע בתדר נמוך לצליל בס רב-עוצמה שהופך צלילים עמוקים כמו פיצוצים ומנועים למציאותיים במיוחד. בוא לשמוע את הדרמה ואינטנסיביות של עולם המשחקים שסביבך.

לשחק בנוחות במשך שעות

יצרנו את INZONE H9 לנוחות חסרת תחרות, כדי שתוכל להמשיך לשחק במפגשים ארוכים. אוזניות אלה נבנו ליציבות ובטיחות בעת הרכבה, עם לחץ צידי מינימלי. הן מוכנות לפעולה במשך שעות רצופות.

רכות מושלמת לראש

הכרית הרכה והרחבה של רצועת הראש מפזרת את המשקל על הראש באופן שווה לנוחות הרכבה לטווח ארוך.

התאמה נוחה סביב האוזניים

רפידות האוזנייה מעור רך בנויות כדי למזער את הלחץ על האוזניים על-ידי מיטוב המגע בצידי הראש. חומר אלסטי במיוחד זה של רפידת האוזנייה מעוצב כדי להעניק נוחות, יציבות ובידוד צליל.

רק המשחק, בלי צלילים אחרים

אוזניות INZONE H9, עם ביטול רעשים מקיף במיקרופון, יחסמו את הרעשים שיכולים להפריע לביצועים שלך, בין אם מדובר במחממים ומאווררי מחשב או בעבודות בנייה. כדי להעניק לך משחק בלתי מנוצח, שילבנו את אותה טכנולוגיה של חיישן רעש כפול המשמשת באוזניות המובילות מסוגן מסדרת 1000X שלנו.

להיות בחוויה, להיות מודע 

לא תפספס לעולם צלילי סביבה כגון צלצול טלפון, פעמון דלת או את דברי החבר/ה תוך כדי משחק. מצב 'צליל סביבה', בשימוש באוזניות המוזיקה שלנו, מאפשר לך לעבור באופן מידי בין ביטול ראשים לצלילי סביבה בלחיצת כפתור על האוזניות. 

אדם עם אוזניות INZONE H9 לראשו, יושב ליד שולחן עם צג ומשחק על המסך, מדבר עם חבר/ה ברקע מימין
הובל את הצוות שלך לניצחון עם תקשורת ברורה

תאם משימות באופן ברור והחלטי. מיקרופון Boom גמיש מתקפל עם פונקציית השתקה מאפשר לך לתקשר עם חברי הצוות במהלך המשחק ללא מאמץ.

מיקרופון Boom, עם התמקדות בקול

מיקרופון Boom המעולה בנוי כך שניתן לקרב אותו לפה, כדי שתמיד ישמעו אותך בבירור. מכיוון שהמיקרופון הוא דד-כיווני, הקול שלך נקלט בצורה נקייה אפילו ברגעים הסוערים ביותר במשחק.

צילום תקריב של INZONE H9 המציג כיסויי אוזנייה ומיקרופון Boom פתוח לצד שמאל
סמל 'באישור Discord'
באישור Discord

אפשר להיות רגוע - האוזניות פועלות היטב בשירות Discord לתקשורת קולית, בווידאו או באמצעות טקסט, לצ'אט קולי חלק עם חברים במהלך משחקים מקוונים.

לשחק בחופשיות - ללא כבלים, השהיה נמוכה

INZONE H9, אוזניות הגיימינג האלחוטיות שלנו מעניקות לך את החופש לשחק בלי המטרד של כבלים. והודות להשהייה נמוכה, לא תפספס אף פעימה עם סינכרון הדוק של תמונה וצליל. 

לצלוח יום שלם של משימות

בוא ליהנות ממחשקים ביום וגם בלילה עם קרוב ל-32 שעות של משחק רצוף בטעינה אחת.

עיצוב עגלגל פשוט להפעלה ללא מאמץ

אוזניות INZONE H9 שלנו כוללות כפתורי בקרה וחוגות בעיצוב ארגונומי, כך שתוכל לשנות פונקציות ולהתאים הגדרות בקלות תוך כדי משחק. 

בקרות בצד שמאל

בכיסוי האוזנייה השמאלית ממוקמים בקרי ההפעלה, כולל חוגת עוצמת קול, כפתור מצב 'צליל סביבה' / ביטול רעשים והשתקת מיקרופון. קיים גם מיקרופון Boom ויציאת USB עם LED נטען.

כיסוי אוזנייה שמאלי עם המיקום של חוגת עוצמת צליל, כפתור מצב 'צליל סביבה' / ביטול רעשים, השתקת מיקרופון, מיקרופון Boom ויציאת USB
כיסוי אוזנייה ימני המציג את המיקום של כפתור האיזון משחק / צ'אט וכפתורי הפעלה ו-Bluetooth
בקרות בצד ימין

בכיסוי האוזנייה הימני ממוקם כפתור איזון בין משחק לצ'אט, וגם כפתורי הפעלה ו-Bluetooth.

התאם את המשחק שלך אישית

תוכנת INZONE Hub PC שלנו מאפשרת לך להתאים אישית את חוויית INZONE H9 על-ידי כוונון טווח רחב של פעולות, כולל מגוון הגדרות שמע וחומרה. תוכל להתאים בדיוק את תדרי הצלילים למשחק, כדי לקבל חוויה צלולה וסוחפת יותר באמצעות פונקציונליות EQ.

מושלם ל-PlayStation®5

אוזניות INZONE H9 מאפשרות לך ליהנות מהצליל האופף של Tempest 3D AudioTech של PlayStation® 5 למשחקים עם ביטוי מרחבי טוב יותר. עובד בצורה חלקה עם קונסולות PlayStation® 5 ותכונות מיוחדות של PS5™‎ לביצועים משופרים.

לא שכחנו את הקיימות

עיצוב המוצרים שלנו לא רק אופנתי, הוא גם ידידותי לסביבה. חומרי האריזה של INZONE H9 לא כוללים פלסטיק ומכילים רק חומרים ממוחזרים וצלולוזה שאינה ארוגה, מה שמשקף את המחויבות של Sony לצמצום ההשפעה הסביבתית של המוצרים והפעילות שלנו.

שלוש לוחות עם מבחר של חומרים אקולוגיים
תמונה קבוצתית המציגה אוזניות, מקלט-משדר מסוג USB וכבל טעינה
מה באריזה?

פתח את האריזה של אוזניות INZONE H9 ותמצא בפנים כבל טעינה מסוג USB-C ‏(1.5 מ') ומקלט-משדר מסוג USB.

חדד את החושים שלך עם צגי INZONE לגיימינג

צגי INZONE שלנו משדרגים את חוויית המשחקים שלך ועוזרים לך לתת את הביצועים הטובים ביותר.מפרטים ותכונות

התכונן לנצח בעזרת אוזניות INZONE H9 פרימיום למשחקים של Sony. עם צליל מרחבי 360 לגיימינג, הצליל שלך ממוטב למשימה.
  • צליל מרחבי 360 עבור גיימינג, לזיהוי יריבים מדויק

  • כרית רצועת ראש רכה ורפידות אוזניה מעור סינטטי להרכבה נוחה

  • טכנולוגיית חיישן רעש כפול חוסמת את רעשי הסביבה

  • מצב 'צלילי סביבה' עוזר לך להיות מודע לצלילים חשובים

  • מיקרופון Boom לתקשורת חלקה עם הצוות

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה