צילום בזווית מהצד של INZONE H7 עם מיקרופון פתוח לצד שמאל
צילום קדמי של INZONE H7 עם מיקרופון פתוח לצד שמאל
צילום מהצד של INZONE H7 עם מיקרופון פתוח לצד שמאל
צילום בזווית של INZONE H7 עם מיקרופון פתוח לצד שמאל
צליל מדויק. משחק טוב יותר. 

אוזניות הגיימינג האלחוטיות INZONE H7 נוחות מספיק כדי שתוכל להרכיב אותן במשך שעות ובעלות איכות צליל מעולה, כך שהן השותפות המושלמות לכל משחק. בנוסף, הודות לצליל מרחבי 360 לגיימינג המאפשר לך לשמוע באופן מדויק יותר ולזהות מטרות או יריבים, תקבל גיבוי כשתזדקק לו.

• איכות צליל מעולה

 • מיקרופון Boom גמיש מתקפל עם פונקציית השתקה 

• צליל מרחבי 360 מותאם אישית לגיימינג

 • INZONE Hub להתאמה אישית של הגדרות

• לשחק בנוחות במשך שעות 

• מושלם ל-PlayStation®5

הבט לעומק באוזניות INZONE H7
היה הראשון לפעול בזכות זיהוי מטרות מדויק

לשמוע אותם לפני שיראו אותך. עם צליל מרחבי 360 עבור גיימינג וטכנולוגיית החומרה המוכחת שלנו תוכל לאתר את מיקום היריבים ואת המרחק שלהם. אפילו שחקנים המסתתרים בצל או מאחורי חומות ומכשולים לא יוכלו להישאר חבויים לאורך זמן.

גלה את הצליל המרחבי 360 לגיימינג

אפקט הצליל המרחבי ב-360 מעלות לגיימינג מופעל על ידי תוכנת המחשב INZONE Hub. האפקט נוצר באמצעות מעבד צליל מרחבי (וירטואלייזר) חדש לגיימינג, המפיק צליל מרחבי מאותות שמע המגיעים מערוצים מרובים, כפי שתכננו יוצרי המשחק. בנוסף לכך, עם היישום לטלפון חכם 360 Spatial Sound Personalizer תקבל צליל מרחבי ממוטב לצורת האוזן שלך, למשחק מותאם אישית באמת.

התנסה בצליל המרחבי 360 למשחקים

רוצה לנסות את הצליל המרחבי בהתקנים האהובים עליך? הרכב את האוזניות והיסחף לחוויה. תוכל לחוש ביטוי מדויק למיקום ולתנועות של היריב, ועוד.

טכנולוגיה מתקדמת שממטבת את האקוסטיקה

עיצבנו את אוזניות INZONE H7 שלנו כדי להפיח חיים בפסקול של המשחק שלך. המבנה האקוסטי הסימטרי, גמיש מספיק כדי להתאים בנוחות לצורות וגדלי ראש מגוונים, מדגיש את איכות הצליל ואת הדיוק האקוסטי המרחבי.

כל צלילי המשחק, בשחזור אותנטי

הדיאפרגמה של INZONE H7 פותחה עם המומחיות שלנו באוזניות מוזיקה, ומעוצבת בצורה ייחודית המאפשרת לשחזר צלילים בתדר גבוה במיוחד, בתאימות גבוהה, וכן תדרים אותנטיים נמוכים, לחוויית משחק סוחפת.

תדרי בס עוצמתיים 

פורטים על התושבת של אוזניות INZONE H7 מבקרות וממטבות את שחזור השמע בתדר נמוך לצליל בס רב-עוצמה שהופך צלילים עמוקים כמו פיצוצים ומנועים למציאותיים במיוחד. בוא לשמוע את הדרמה ואינטנסיביות של עולם המשחקים שסביבך.

לשחק בנוחות במשך שעות

יצרנו את INZONE H7 לנוחות חסרת תחרות, כדי שתוכל להמשיך לשחק במפגשים ארוכים. אוזניות אלה נבנו ליציבות ובטיחות בעת הרכבה, עם לחץ צידי מינימלי. הן מוכנות לפעולה במשך שעות רצופות.

רכות מושלמת לראש

הכרית הרכה והרחבה של רצועת הראש מפזרת את המשקל על הראש באופן שווה לנוחות הרכבה לטווח ארוך.

התאמה נוחה סביב האוזניים

רפידות האוזנייה החלקות העשויות ניילון בנויות כדי למזער את הלחץ על האוזניים על-ידי מיטוב המגע בצידי הראש. חומר נוח במיוחד זה של רפידת האוזנייה מעוצב כדי להעניק יציבות ובידוד צליל.

הובל את הצוות שלך לניצחון עם תקשורת ברורה

תאם משימות באופן ברור והחלטי. מיקרופון Boom גמיש מתקפל עם פונקציית השתקה מאפשר לך לתקשר עם חברי הצוות במהלך המשחק ללא מאמץ.

מיקרופון Boom, עם התמקדות בקול

מיקרופון Boom המעולה בנוי כך שניתן לקרב אותו לפה, כדי שתמיד ישמעו אותך בבירור. מכיוון שהמיקרופון הוא דד-כיווני, הקול שלך נקלט בצורה נקייה אפילו ברגעים הסוערים ביותר במשחק.

צילום תקריב של INZONE H7 המציג כיסויי אוזנייה ומיקרופון Boom פתוח לצד שמאל
סמל 'באישור Discord'
באישור Discord

אפשר להיות רגוע - האוזניות פועלות היטב בשירות Discord לתקשורת קולית, בווידאו או באמצעות טקסט, לצ'אט קולי חלק עם חברים במהלך משחקים מקוונים.

לשחק בחופשיות - ללא כבלים, השהיה נמוכה

INZONE H7, אוזניות הגיימינג האלחוטיות שלנו מעניקות לך את החופש לשחק בלי המטרד של כבלים. והודות להשהייה נמוכה, לא תפספס אף פעימה עם סינכרון הדוק של תמונה וצליל. 

לצלוח יום שלם של משימות

בוא ליהנות ממחשקים ביום וגם בלילה עם קרוב ל-40 שעות של משחק רצוף בטעינה אחת. 

עיצוב עגלגל פשוט להפעלה ללא מאמץ

אוזניות INZONE H7 שלנו כוללות כפתורי בקרה וחוגות בעיצוב ארגונומי, כך שתוכל לשנות פונקציות ולהתאים הגדרות בקלות תוך כדי משחק. 

בקרות בצד שמאל

בכיסוי האוזנייה השמאלית ממוקמים בקרי ההפעלה, כולל חוגת עוצמת קול והשתקת מיקרופון. להשתקה פשוט מרימים את המיקרופון. קיים גם מיקרופון Boom ויציאת USB עם LED נטען. 

כיסוי אוזנייה שמאלי המציג את מיקום החוגה של עוצמת קול, השתקת מיקרופון, מיקרופון Boom ויציאת USB
כיסוי אוזנייה ימני המציג את המיקום של כפתור האיזון משחק / צ'אט וכפתורי הפעלה ו-Bluetooth
בקרות בצד ימין

בכיסוי האוזנייה הימני ממוקם כפתור איזון בין משחק לצ'אט, וגם כפתורי הפעלה ו-Bluetooth.

התאם את המשחק שלך אישית

תוכנת INZONE Hub PC שלנו מאפשרת לך להתאים אישית את חוויית INZONE H7 על-ידי כוונון טווח רחב של פעולות, כולל מגוון הגדרות שמע וחומרה. תוכל להתאים בדיוק את תדרי הצלילים למשחק, כדי לקבל חוויה צלולה וסוחפת יותר באמצעות פונקציונליות EQ.

מושלם ל-Playstation 5®‎

אוזניות INZONE H7 מאפשרות לך ליהנות מהצליל האופף של Tempest 3D AudioTech של PlayStation® 5 למשחקים עם ביטוי מרחבי טוב יותר. עובד בצורה חלקה עם קונסולות PlayStation® 5 ותכונות מיוחדות של PS5™‎ לביצועים משופרים.

לא שכחנו את הקיימות

עיצוב המוצרים שלנו לא רק אופנתי, הוא גם ידידותי לסביבה. חומרי האריזה של INZONE H7 לא כוללים פלסטיק ומכילים רק חומרים ממוחזרים וצלולוזה שאינה ארוגה, מה שמשקף את המחויבות של Sony לצמצום ההשפעה הסביבתית של המוצרים והפעילות שלנו.

שלוש לוחות עם מבחר של חומרים אקולוגיים
תמונה קבוצתית המציגה אוזניות, מקלט-משדר מסוג USB וכבל טעינה
מה באריזה?

פתח את האריזה של אוזניות INZONE H7 ותמצא בפנים כבל טעינה מסוג USB-C ‏(1.5 מ') ומקלט-משדר מסוג USB.

חדד את החושים שלך עם צגי INZONE לגיימינג

צגי INZONE שלנו משדרגים את חוויית המשחקים שלך ועוזרים לך לתת את הביצועים הטובים ביותר.מפרטים ותכונות

אתר את היריבים בעזרת אוזניות INZONE H7 אלחוטיות למשחקים של Sony. עם עיצוב לנוחות וצליל מרחבי 360 למשחקים, תהיה מוכן לכל משימה.
  • צליל מרחבי 360 עבור גיימינג, לזיהוי יריבים מדויק

  • כרית רצועת ראש רכה ורפידות אוזניה מניילון חלק להרכבה נוחה

  • מיקרופון Boom לתקשורת חלקה עם הצוות

  • קישוריות אלחוטית עם מקלט-שדר USB ו-Bluetooth

  • עד 40 שעות חיי סוללה

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה