HT-G700

צליל היקפי ברמה קולנועית ודיאלוגים ברורים כשמש

מקרן הקול 3.1ch Dolby Atmos®/ DTS:X™‎ משלב צליל היקפי סוחף ורב-עוצמה עם דיאלוגים צלולים - כדי שתוכל לשקוע לגמרי בסדרות הטלוויזיה ובסרטים האהובים עליך.

מקרני קול

מקרן קול 3.1ch Dolby Atmos®/ DTS:X‎™‎ ‏|| HT-G700

HT-G700
תמונת מוצר מלפנים של סאב-וופר אלחוטי ומקרן קול HT-G700
שמע צלילים מכל הכיוונים באמצעות צליל היקפי של עד 7.1.2 ערוצים

Vertical Surround Engine, הטכנולוגיה ההיקפית המתקדמת שלנו, מאפשרת ליהנות מהריגוש שמספקות תבניות השמע הקולנועי המתקדמות ביותר, כגון Dolby Atmos®‎ ו-DTS:X™‎, ביחידה דקה אחת. שלושת הרמקולים הקדמיים שלה, ביחד עם עיבוד אותות ייחודי של Sony, מספקים שמע "אנכי", שיוצר צליל היקפי וירטואלי שנדמה כאילו הוא מגיע מכל הכיוונים מסביבך.

איור של צליל אנכי
חוויית צליל עילי 

הודות לטכנולוגיה ההיקפית הווירטואלית של Sony, מקרן הקול יכול למקם צליל בחלל אנכי – כדי שתוכל לחוות שמע תלת ממדי ללא צורך ברמקולים מובנים בתקרה או ברמקולים המקרינים מעלה. בדומה ל-Dolby Atmos ו-DTS:X, גם Vertical Surround Engine מספק צליל נאמן למציאות ורב ממדי יותר לתבניות אחרות.

איור של צליל היקפי
קבלת צליל היקפי בקלות

הטכנולוגיה הדיגיטלית הייחודית של Sony לעיבוד שדה הצליל משחזרת את שדה הצליל ההיקפי באמצעות רמקולים קדמיים בלבד, והשמע מגיע אליך משני הצדדים. אין צורך להוסיף רמקולים אחוריים, כך שתוכל ליהנות מצליל היקפי עשיר וקולנועי מבלי ליצור עומס בבית.

הענק לכל סרט את חוויית הקולנוע 7.1.2 המלאה

בבתי קולנוע מודרניים, מקיפים אותך רמקולים מכל הצדדים, כל אחד עם הצלילים המכוונים היטב שלו, וביחד הם מספקים חוויית צליל היקפי סוחפת לגמרי. לחץ על כפתור ה-Immersive AE (Audio Enhancement) וה-HT-G700 יוכל לשדרג אפילו שמע סטריאו רגיל לצליל היקפי של 7.1.2 – כדי שכל תוכנית טלוויזיה וסרט יושמעו עם צליל היקפי.

רמקול מרכז מספק דיאלוגים ברורים

רמקול מרכז ייעודי מבטיח שניתן יהיה לשמוע בבירור קולות דיבור, בין אם זה דיאלוג מהיר באחת מתוכניות הטלוויזיה המועדפות עליך, או שורות שנאמרות בלחש בסרט הוליוודי. הוא גם נהדר למוזיקה, ומבטיח חוויית האזנה עשירה.

צליל בס עשיר ורב-עוצמה

סאב-וופר אלחוטי רב-עוצמה מספק צליל בס עמוק ועשיר יותר - ובעזרת חיבור אלחוטי פשוט, תוכל להחליט איפה לשים אותו.

בחר את ההגדרה המושלמת

לחצן עבור כל צליל - בחר את הצליל המתאים למה שאתה צופה בו או מאזין לו. בחר מבין המצבים 'צליל אוטומטי', 'היקפי רגיל', 'קולנוע', 'מוזיקה', 'לילה' ו'קול' והשתמש בבקרת סאב-וופר כדי לבצע כוונון עדין של חוויית הצפייה שלך.

מצב 'קולנוע'
מצב 'קולנוע'

הרגש את הפעילות סביבך ושמע אותה, עם צלילים שעוברים מאחוריך ומושכים אותך לתוך חווית הסרט.

מצב מוזיקה
מצב מוזיקה

שמע את כל החיוניות והעושר של המוסיקה האהובה עליך בפרטי פרטים.

מצב 'קול'
מצב 'קול'

בין אם מדובר בחדשות הבוקר או בפרק סיום העונה, מצב זה מתאים את הגדרות הצליל להדגשת הדיבור כך שלא תפספס מילה.

מצב 'לילה'
מצב 'לילה'

צופה בסרט בלילה? פונקציה זו מייעלת את איזון הצליל כך שתוכל לשמוע הכל בצורה ברורה גם ברמות נמוכות של עוצמת קול.

חיבורים פשוטים

חבר טלוויזיה או התקן תואמים בחיבור אלחוטי באמצעות טכנולוגיית Bluetooth®‎, או השתמש ב HDMI eARC/ערוץ שמע דיגיטלי או בקלט דיגיטלי אופטי לקבלת צליל ברוחב פס מלא.

סמל Bluetooth
הזרמה עם טכנולוגיית Bluetooth®‎

הזרמת מוזיקה בחיבור אלחוטי עם טכנולוגיית Bluetooth®‎.

משפחה בסלון עם ה-HT-G700
הפק את המרב מזמן האיכות שלך

כשאתה צופה בסרט. משלים פערים בתוכנית טלוויזיה. מאזין למוזיקה. מעודד את הקבוצה האהובה עליך. כל מה שאתה והמשפחה שלך נהנים לעשות ביחד, מקרן הקול של Sony יגביר את ההנאה. התנסה בזמן האיכות הסוחף והמבדר ביותר.

מפרטים ותכונות

תן לעצמך להיסחף לתוך סרטים ותוכניות טלוויזיה בעזרת צליל היקפי עוצמתי ודינמי. מקרן הקול Dolby Atmos®‎ האלגנטי והקל לשימוש הזה אפילו כולל רמקול מרכז ייעודי לדיאלוגים ברורים יותר.
  • 3.1ch Dolby Atmos/DTS:X ו-Vertical Surround Engine

  • AE סוחף משדרג את השמע לרמת צליל קרובה ל-7.1.2 ערוצים

  • רמקול מרכז לדיאלוגים ברורים יותר

  • סאב-וופר אלחוטי מספק צליל בס רב-עוצמה

  • מצבי צליל לשיפור סרטים ומוזיקה

הספק (סה"כ)
400W
ערוצי מגבר
3.1ch
גודל יחידה מרכזית – גוף בלבד (רוחב x גובה x עומק)
‎980 x 64 x 108 מ"מ
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה