כל הטלוויזיות

A89 | OLED | 4K Ultra HD | טווח דינמי גבוה (HDR) | Smart TV (Android TV)

A89 Series
תמונה של A89 | OLED | 4K Ultra HD | טווח דינמי גבוה (HDR) | Smart TV (Android TV)

139 ס"מ (55 אינץ')|164 ס"מ (65 אינץ')

A85/87/89 טלוויזיית BRAVIA - קדמי
A85/87/89 טלוויזיית BRAVIA - בזווית
A85/87/89 טלוויזיית BRAVIA - בזווית אחורית
A85/87/89 טלוויזיית BRAVIA - מסגרת
A85/87/89 טלוויזיית BRAVIA - מעמד
A85/87/89 טלוויזיית BRAVIA - תצוגה צדדית
A85/87/89 טלוויזיית BRAVIA - תצוגה עילית
A85/87/89 טלוויזיית BRAVIA - אחורי
A85/87/89 טלוויזיית BRAVIA - מתקן תלייה

תכונות

צבעי TRILUMINOS המוצגים עם בלונים צבעוניים

משחזרת מגוון רחב יותר של צבעים ביתר-דיוק

TRILUMINOS, אשר עובד עם מעבדי ה-X1 שלנו, מרחיב את קשת הצבעים ומפיק גוונים רבים יותר מהטלוויזיות הרגילות. הוא מנתח ומעבד את הנתונים של כל תמונה ותמונה, כדי שהצבעים יהיו טבעיים ומדויקים יותר והתמונות יהיו דומות יותר למציאות.

תמונות באיכות משתנה שמציגות יתרונות של X1 Ultimate Processor

רזולוציה מעולה בכל סוג של תוכן

עם התכונות הייחודיות של Sony ניתן לשדרג כל תוכן לרזולוציית 4K עם מראה מציאותי. X1™ Ultimate, אשר מהיר פי 2 מ-X1™ Extreme, מנתח ומעבד נתונים בצורה מדויקת כדי להעשיר תמונות 4K ולהעניק להן את רמות הפירוט והמרקם של העולם האמיתי. עם 4K X-Reality™ PRO ומסד הנתונים הייחודי של 4K, אפילו תמונות שצולמו ב-2K וב-Full HD משודרגות לאיכות הקרובה ל-4K. לאחר מכן, הרזולוציה של כל אחד מהנושאים המצולמים עוברת אופטימיזציה באמצעות Object-based Super Resolution כדי להפיק שחזור מרקמים כמעט מציאותי.

תוכי בעל צבעים מבריקים

חיזוק הצבע והניגודיות להפקת תמונה עמוקה ומציאותית יותר

צפה בצבעים מציאותיים, גלה את הפרטים בגווני צללים עמוקים ובהדגשות הבהירות. עם Pixel Contrast Booster, הצבע והניגודיות באזורים הבהירים משופרים כדי שתוכל ליהנות מסצנות בעלות גוונים וצללים הקרובים למציאות, עומק רב יותר, מרקם ברור, וניגודיות השחור הנקייה שרק טלוויזיות OLED יכולות להציע. 

דיאגרמה של אנשים שצופים בטלוויזיה מזוויות שונות

צבעים יפהפיים מכל זווית

עכשיו הצפייה בטלוויזיה מהצד מהנה בדיוק כמו הצפייה מהמרכז. צג ה-OLED בעל התאורה העצמית שלנו שומר על עקביות ואמינות של הצבע בכל זוויות הצפייה.

מכונית כסופה שנעה על משטח חלק

לקבלת סצנות מהירות חדות וברורות

עם תמונות שנוצרות באמצעות מיליוני פיקסלים שנשלטים באופן פרטני, ב-OLED הכל נראה חד וברור. ועם טכנולוגיית X-Motion Clarity™‎ שלנו, גם התנועות המהירות ביותר נשארות חלקות וברורות. התמונות הנעות נשלטות בצורה מדויקת כדי למזער את הטשטוש, כך שגם בסצנות במהירות גבוהה התמונות יישארו אמינות ולא יאבדו את בהירותן.

צללית של אדם שרץ בחוף בשקיעה

Super Bit Mapping HDR

כל תמונת שקיעה כוללת בתוכה אלפי גוונים, צללים ומעברי אור. התכונה Super Bit Mapping HDR חושפת אותם. היא מפיקה תמונה טלוויזיונית חלקה וטבעית באיכות 4K תוך כדי הצפייה, ללא ה"פסים" שנוצרים בטלוויזיות אחרות.

תמונות המציגות יתרונות של HDR Remaster המבוסס על אובייקטים

Object-based HDR Remaster

לעומת רבות מהטלוויזיות, שבהן הניגודיות מכווננת רק ביחס לעקומת הניגודיות בין שחור ולבן, עם Object-based HDR Remaster הצבע של אובייקטים יחידים על המסך מנותח, והניגודיות שלהם מכווננת בהתאם. מאחר שכוונוני האובייקטים השונים מתבצעים בנפרד, טלוויזיה זו מסוגלת לשחזר תמונות עמוקות יותר, מרקמים ברורים יותר ותחושת מציאות חזקה יותר.

עיבוד של מסדי נתונים כפולים

Dual database processing

מסד נתונים אחד משמש לניקוי התמונה ולהפחתת הרעש במסך. השני משמש לשדרוג הרזולוציה ולהשגת תמונה ברורה יותר. שני מסדי נתונים חזקים אלה פועלים יחדיו לשיפור התמונה, ומגבירים את איכות הפיקסלים בצורה דינאמית בזמן אמת. לכל אחד ממסדי הנתונים הללו יש עשרות אלפי ערכי ייחוס, אשר נצברו בעקבות הניסיון הרב שצברנו לאורך שנים של יצירת תכני טלוויזיה וסרטים.

מיקום רמקול קדמי

צליל שבוקע מהמסך ומעניק חוויה סוחפת

בטלוויזיות הרגילות, הצליל הבוקע מהרמקול שממוקם מתחת למסך לרוב אינו מסונכרן היטב עם התמונה. עם Acoustic Surface Audio - המסך הוא גם הרמקול. אקטואטור חדשני רוטט בדיסקרטיות כדי ליצור את הצליל, כך שהקול שתשמע יגיע מהמקום שבו מתרחשת הסצנה – דיאלוג בין דמויות, רעש מנוע של מכונית – ולא מהרמקולים שבצדדים.

אישה צופה בטלוויזיה בסלון עם איורים של גלי קול.

צא לחוויית צליל רב-ממדית עם S-Force Front Surround

צליל שנשמע כאילו התקבל ממספר רמקולים היקפיים נפרדים. על-ידי המרה ושדרוג של הקלט, התכונה S-Force Front Surround יוצרת בתוך הטלוויזיה שחזור וירטואלי של מערכת עם מספר רמקולים היקפיים, כדי שתוכל ליהנות מצליל סוחף ומלהיב.

מגישי חדשות

קולות ברורים

עם Voice Zoom אתה יכול לשמוע דיבור אנושי בבירור ללא צורך להגביר את עוצמת הקול – התכונה האידיאלית למהדורות חדשות ולסרטים תיעודיים.

איור של סאב-וופר של טלוויזיה

תן כוח לפסקולים שלך

רמקול הסאב-וופר המשולב בגב הטלוויזיה מפיק צלילים יותר דינאמיים ועשירים בבסים – אידיאלי לסרטי פעולה ולהאזנה למוזיקה.

תמונת שקיעה מוצגת בטלוויזיה

איכות תמונה וצליל מעולה בכל סביבה

תפוס מקום ותיהנה מחוויית הצפייה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיית Ambient Optimisation הייחודית של Sony מכווננת אוטומטית את התמונה והצליל בהתאם לסביבה.

תמונת תקריב של טלוויזיה המציגה מסגרת צרה

מסגרת צג מתכתית צרה 

אתה נשאר ממוקד בתמונה ולא בטלוויזיה עצמה. 

סמל שליטה קולית

אמור במה אתה רוצה לצפות

חפש את התוכן המועדף עליך מהר יותר מאי פעם בעזרת קולך בלבד. תכונת החיפוש הקולי חוסכת ממך את הניווט המורכב או ההקלדה המייגעת – כל שעליך לעשות הוא לשאול.

משפחה שמשתמשת בשליטה קולית כדי להשתמש בתפריטי הטלוויזיה

פשוט דבר, ותיהנה לגלות ולחקור עולמות חדשים

חפש את כל תכני הבידור העולים בדעתך במהירות, באמצעות קולך בלבד. הודות לשליטה הקולית המשופרת, טלוויזיית Android חכמה זו מאפשרת לך ליהנות מסרטים ומופעים דרך אפליקציות או בשידור מיידי.

סמלי Netflix‏, YouTube‏, prime video ו-Google Play

מעל 5000 אפליקציות, יותר מכל טלוויזיה חכמה אחרת

טלוויזיית ה-Android החכמה של Sony כוללת מספר מנצח של אפליקציות. בחר את אלו שיעניקו לך חוויה מהנה ומבדרת יותר.

סמלי Netflix

יותר לא צריך לחכות

האפליקציות מופעלות במהירות ואין יותר צורך להמתין כשעוברים ביניהן — Netflix מופעלת במהירות גבוהה פי 3 יותר מבעבר.

Google Home שנמצא בשימוש בסלון

עובד עם Google Home

חבר את Google Home ותיהנה משליטה חלקה בטלוויזיה של Sony ללא שימוש בידיים. עם Google Home תוכל לאתר ולשדר את הסרטונים האהובים עליך לטלוויזיה של Sony שברשותך מבלי לנקוף אצבע.

Apple AirPlay שמשמש לחיבור טלפון לטלוויזיה

עובד עם Apple AirPlay / ‏Apple HomeKit

עם Apple AirPlay תוכל להזרים וידאו ושמע לטלוויזיה ישירות ממכשירי ה-iPhone, ה-iPad או ה-Mac שלך. צפה בסרטים ומופעים דרך אפליקציית Apple TV, האפליקציות המועדפות עליך, ואפילו Safari. שתף את תמונותיך עם כל הנוכחים בחדר.

סמל Chromecast

שלח למסך גדול וטוב יותר עם Chromecast

עם Chromecast אתה יכול לשדר את הסרטונים, המשחקים והאפליקציות האהובים עליך מההתקן הנייד לטלוויזיה, ובאיכות מלאה. לחיצה אחת קלה על כפתור ה-Cast במסך ה-Android או ה-iOS היא כל מה שתצטרך לעשות כדי ליהנות מתמונה מוגדלת של התכנים שאתה אוהב. שדר את התוכן ואז המשך לעיין בטלפון או במחשב הלוח שלך.

שלט רחוק של טלוויזיה

עיצוב יפהפה

שלט רחוק בעיצוב פרימיום מאלומיניום מוברש בגימור דקיק, אשר מעניק תחושה נעימה בידיים ומשתלב בהרמוניה עם מראה הסלון. קישוריות Bluetooth ומגוון כפתור להפעלה בלחיצה אחת מאפשרים לך לבצע פעולות מרכזיות בקלות ולשלוט בטלוויזיה גם כשבינך ובין הטלוויזיה מפרידים חפצים.

שלט רחוק של טלוויזיה עם לחצנים בעלי תאורה אחורית בחדר חשוך

שלט עם תאורה אחורית שניתן לראותו בחושך 

בעת צפייה בטלוויזיה בחושך, פשוט אחוז בשלט הרחוק כאשר התאורה האחורית משולבת כדי להחליף ערוצים ולשנות את עוצמת הקול. תכונה זו זמינה בסדרה A87/A89.

שלט רחוק מחובר אל

שליטה נוחה עם שליטה מרחוק

חבר ממירים והתקנים אחרים דרך יציאת ה-HDMI של הטלוויזיה ושלוט בכולם דרך שלט חכם אחד. עיצוב דקיק ומעוגל יותר, עם מיקרופון לשליטה קולית מובנית ופריסת לחצנים משופרת המאפשרת שימוש קל ופשוט.

סמל Google Play

Google Play™‎: עולם של תוכן ואפליקציות

גלה סרטים ותוכניות טלוויזיות, משחקים ועוד תכנים רבים אחרים ב-Google Play™‎. גלה מבחר אפליקציות אינסופי בטלוויזיה שלך בצורה חדשה לגמרי.

סמל Clear Phase

Clear Phase לתדרים חלקים ומאוזנים

ב-BRAVIA™‎ נעשה שימוש בדגם ממוחשב רב-עוצמה כדי לנתח אי-דיוקים בתגובת הרמקול ולפצות עליהם. היא עושה זאת על-ידי 'דגימה' מדויקת יותר של תדר הרמקול. מידע זה מוזן כמשוב כדי לבטל את נקודות השיא או השפל בתגובה הטבעית של הרמקול – ועל-בסיסו מתקבל אות שמע נקי וטבעי, עם שחזור אחיד וחלק של כל התדרים.

סמל Bluetooth

קישוריות Bluetooth

חבר טלוויזיה התקנים תואמי-BLUETOOTH®‎ ותיהנה בקלות מבידור ללא כבלים. שייך את אוזניות ה-Bluetooth ל-BRAVIA שלך ותיהנה מתוכניות טלוויזיה ומוזיקה היכן שתרצה - ללא הפרעות או עצירות.

סמל Netflix Calibrated Mode

תיהנה מבידור באיכות אולפן עם מצב מכויל של נטפליקס

מצב זה פותח במיוחד כדי ליהנות מהפקות המקור של Netflix, ולשחזר בטלוויזיה את התמונה המקורית שהיוצרים תכננו לקבל. עם Netflix Calibrated Mode, הטלוויזיה מציגה שחזור נאמן של התכנים כפי שדמיינו אותם היוצרים.

משפחה על ספה צופה בטלוויזיה

IMAX Enhanced

טלוויזיית ה-4K החכמה של Sony היא מוצר IMAX Enhanced, ומוכנה להעניק לך איכויות גבוהות של צבע, ניגודיות, בהירות וקול. עם טלוויזיה זו תרוויח את כל היתרונות של תוכן IMAX Enhanced ותיהנה מחוויית בידור ביתי סוחפת באמת.

סמלי Dolby Vision ו-Dolby Atmos

החוויה המלהיבה של צפייה באיכות קולנועית

חוויה קולנועית מהנה אצלך בבית. Dolby Vision™‎ מפיחה רוח חדשה בסצנות ומעניקה להן מראה אותנטי, ו-Dolby Atmos™‎ ממלאת את החדר בצליל היקפי וסוחף.

סמל CalMAN Ready

הכוונה המדויקת של היוצרים

כדי להתמודד עם שינויי הצבע הנוצרים בתהליך ההפקה, טלוויזיה זו מותאמת לשימוש בתוכנת הכיול האוטומטי המשוכללת Calman של Portrait Displays. תכונה זו מעניקה רמת כיול יוצאת מן הכלל ואפשרות לבצע כוונון עדין שפשוט אינם מתאפשרים עם הגדרות התמונה הרגילות. היא מספקת שחזור צבע אמין בהתאם לאות הטלוויזיה המקורי, וגם יכולה להסתגל לשינויי הצבע העדינים ביותר שעשויים להתרחש עם הזמן. טלוויזיה זו מוכנה לשימוש עם Calman כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מהתוכנה שבה משתמשים יוצרי התכנים החזותיים בשלבי הפוסט פרודקשן ובקרת האיכות; יתרון זה ממחיש טוב יותר את מחויבותנו לספק תמונות עם כיול צבע באיכות מקצועית וכיול מדויק גם בבית.

מפרטים

עוצב עם מחשבה על הסביבה

מידע נוסף על Sony והסביבה

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו.

למידע נוסף

תכונות סביבתיות במוצר זה

  • בקרת תאורה אחורית דינמית, או בקרת תאורה ברמת הפיקסל, עוזרת לייעל את צריכת האנרגיה על-ידי כוונון הבהירות של התצוגה בזמן שתוכן התמונה משתנה.

  • מצב החיסכון בחשמל עוזר לחסוך באנרגיה על-ידי כוונון בהירות התצוגה.

  • מצב כיבוי הצג עוזר לחסוך באנרגיה על-ידי כיבוי התצוגה בלי צורך להעביר את הטלוויזיה למצב המתנה מלא, כך שאפשר להמשיך ולהאזין לשמע.