תמונת מוצר המציגה מבט מקדימה מצד שמאל על העדשות
תמונת מוצר המציגה מבט מצד שמאל על העדשות
תמונת מוצר המציגה מבט מלמעלה על העדשות
תמונת מוצר המציגה מבט מצד ימין על העדשות
תמונת מוצר המציגה מבט מקדימה מצד שמאל על עדשות עם כיסוי
תמונת מוצר המציגה עדשות על תושבת ILCE-7M4
זום טלפוטו קומפקטי ברזולוציה גבוהה

טכנולוגיית העדשות המתקדמת שלנו מתאחדת לעדשת G Lens™‎ עם זום טלפוטו F4 קומפקטי וקל משקל בגודל 200-70 מ"מ שמציג ביצועים אופטיים וביצוע מיקוד אוטומטי יוצאים מן הכלל, בנוסף ליכולת חצי מאקרו בכל טווח הזום. אחיזה וניידות מרשימים הופכים אותה לבחירה מצוינת למגוון רחב של יישומי סטילס וסרטים.

Missing Video data!

הכר את זום הטלפוטו F4 המדהים בגודל 200-70 מ"מ

צפה בסרטון

גלריית תמונות FE 70-200mm F4 Macro G OSS Ⅱ
עיבוד מרהיב של עדשות G Lens

רזולוציה וניגודיות מעולות מקצה לקצה בכל טווח הזום מתקבלות משילוב של אלמנטים מסוג AA (אספריים מתקדמים) ואלמנטים של עדשה אספרית. שלושה אלמנטים מסוג ED‏ (פיזור נמוך) ואלמנט אחד של פיזור נמוך במיוחד מפחיתים עיוות כרומטי ודימום צבע כדי להציג חדות. בוקה Full-Frame יוצא דופן משופר בעזרת מנגנון צמצם מעגלי של 9 להבים ועיוות כדורי ממוטב.

ביצועי תקריב של פקיחת עיניים

זוהי עדשת הזום הראשונה בעולם מסוגה שמציגה יכולת חצי מאקרו בכל טווח הזום. מרחק המיקוד המינימלי הוא 26 ס"מ בקצה הרחב ו-42 ס"מ בקצה הטלפוטו של טווח הזום, עם הגדלה מקסימלית של 0.5x לאורך ולרוחב. רמות חדשות של יכולת תקריב זום מציעות ורסטיליות וחופש חסרי תקדים לצילום של תמונות סטילס וגם של סרטים.

פוקוס אוטומטי מהיר מתאים לגופים במהירות גבוהה

ארבעה מהמנועים הליניאריים המקוריים מסוג XD בעלי כוח דחף גבוה של Sony פועלים בשילוב של קבוצות מיקוד צפות מדויקות, כדי לקבלת הינע מיקוד מהיר ומדויק במיוחד. היעילות הנחוצה שופרה באופן ניכר, ובזכות זה חלה עלייה של עד כ-20% במהירות הפוקוס האוטומטי בכל טווח הזום בזמן של צילום תמונות סטילס. פוטנציאל המהירות של גופים מסדרת α בעלי ביצועים מצוינים ממומש במלואו. מעקב הפוקוס ממשיך ללא הפרעה גם בזמן פעולת זום, ומוודא שרגעים חשובים של הפעולה לא יאבדו.

ביצועים ותמונות מלוטשים של סרטים

תכונת 'מיקוד ידני עם תגובה לינארית' מבטיחה שמיקוד ידני יגיב בצורה ישירה וליניארית לבקרה עדינה. פונקציית פיצוי הנשימה שמצורפת לגופים תואמים מסדרת α נתמכת במלואה, ומפחיתה תזוזות תמונה לא רצויות בזמן מיקוד. ייצוב תמונה אופטי מובנה יכול לעבוד בשילוב של ייצוב בגוף במצלמות תואמות מסדרת α כדי לספק קטע וידאו בצילום ביד חלק ויציב במיוחד.

תמונת שימוש שמציגה משתמש מחזיק עדשה עם מכפיל עדשה של 2.0× מותקן
ביצועים ברמה הגבוהה ביותר עם מכפילי עדשה

ה-FE F4 Macro G OSS II בגודל 200-70 מ"מ תואם באופן מלא למכפילי העדשה 1.4x ו-2.0x של Sony. בנוסף להגדלת אורך המוקד המרבי, מכפיל העדשה בגודל 2.0x מאפשר לצלם מאקרו בגודל טבעי של 1:1 בכל אורכי המוקד להזדמנות יצירתית חדשה. מצורף למכפיל עדשה בגודל 1.4x, הוא יכול לצלם מאקרו של 0.7x לכל היותר בכל אורכי המוקד. וכיוון שמרחק העבודה אינו משתנה כשמכפיל העדשה מחובר, אפשר להתקרב לנושא ולצלם תמונות מרשימות מאוד.

תמונת שימוש שמציגה את גוף העדשה שהמשתמש מחזיק בכף ידו, תוך הדגשת הגודל הקומפקטי
קומפקטית, ניידת, מהימנה וקלה לשימוש

עדשה חדשנית זו מציגה שילוב נדיר של ביצועים וניידות קומפקטית. הקוטר שלה הוא 82.2 מ"מ (3-1/4 אינץ'), האורך הוא עד 149.0 מ"מ (5-7/8 אינץ') בקצה הרחב של טווח הזום, ומשקלה 794 גרם (28.1 אונקיות)*. עיצוב עדשה מתרחב נבחר כדי למקסם את הניידות, ומתג נעילת זום נוסף כדי למנוע הארכת עדשה בטעות בזמן תזוזה.
* ללא תושבת חצובה

תצורת עדשה

עיצוב מושלם של עדשת G Lens של Sony מדגיש איזון עדין בין רזולוציה גבוהה לאפקט בוקה נפלא ברקע לשיפור חזון האמן.

[1] עדשות אספריות מתקדמות (עדשות AA) (%) [2] עדשות אספריות [3] זכוכית עם פיזור זכוכית נמוך (ED) מאוד [4] בזכוכית ED (פיזור נמוך)

תרשים MTF

MTF (Modulation Transfer Function)‎ מתאר את המידה שבה עדשה יכולה לשכפל פרטים עדינים, מה שנמדד כמידת הניגודיות שניתן להשיג בין קווים בעלי מרווחים עדינים.

[1] ניגודיות (%) [2] מרחק מהמרכז האופטי של העדשה (מ"מ) [3] ב-70 מ"מ/צמצם מרבי [4] ב-70 מ"מ/צמצם F8 [5] ב-200 מ"מ/צמצם מרבי [6] ב-200 מ"מ/צמצם F8

[7] תדר מרחבי [8] 10 צמדי שורות/מ"מ [9] 30 צמדי שורות/מ"מ [10] ערכים מוקדיים [11] ערכים משיקים

תמונת תקריב של מצלמת ILME-FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

בקרות עדשה
תמונת מוצר שמציגה מבט מצד שמאל על גוף העדשה עם תוויות ממוספרות שמציגות את (1) אינדקס סך האור לעדשה, (2) טבעת מיקוד (3) כפתור החזקת מיקוד, (4), טבעת זום, (5), סקאלת אורך המוקד, (6) ), מתג של מצב המיקוד, (7) מתג של פוקוס ידני ישיר קבוע, (8) מגביל טווח הפוקוס, (9) מתג SteadyShot‏ (10) מתג של מצב SteadyShot

תמונת מוצר שמציגה מבט מצד שמאל על גוף העדשה עם תוויות ממוספרות שמציגות את (1) אינדקס סך האור לעדשה, (2) טבעת מיקוד (3) כפתור החזקת מיקוד, (4), טבעת זום, (5), סקאלת אורך המוקד, (6) ), מתג של מצב המיקוד, (7) מתג של פוקוס ידני ישיר קבוע, (8) מגביל טווח הפוקוס, (9) מתג SteadyShot‏ (10) מתג של מצב SteadyShot

תמונת מוצר שמציגה מבט מצד ימין של גוף העדשה עם תוויות ממוספרות שמציגות (11) קולר לתליית החצובה, (12) מתג נעילת זום

11. קולר לתליית החצובה/12. מתג נעילת הזום

תאימות ל-FE F4 Macro G OSS Ⅱ בגודל 200-70 מ"מ

לחץ על הקישור להלן לקבלת פרטים על תאימות עדשה/גוף.

מפרטים ותכונות

  • עדשת זום טלפוטו מסדרת G עם ביצועים מצוינים

  • אלמנטים מסוג AA וזכוכית עם פיזור נמוך לרזולוציה גבוהה בכל אזור התמונה

  • אפקט בוקה Full-Frame יוצא דופן משופר באמצעות מנגנון צמצם עגול של 9 להבים

  • ארבעה מנועים ליניאריים מסוג XD בעלי דחף גבוה להנעת פוקוס מהירה ומדויקת

  • בקרות אינטואיטיביות, כולל מתגים פיזיים למצבי פוקוס ולמצבי OSS ולהגדרות

מרחק מיקוד מינימלי
0.42-0.26 מטר (1.38-0.86 רגל)
יחס הגדלה מקסימלי (X)
0.5
קוטר פילטר (מ"מ)
72
משקל
794 גרם (28.1 אונקיות)
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה