α7R IV

ציון דרך נוסף

הדגשה מושלמת. מצלמת α7R IV עם Full-Frame וללא מראה של Sony חושפת ראיית צילום מדהימה ביותר, עם יכולת אקספרסיבית שהייתה קיימת בעבר רק בצלמות בפורמט בינוני, ומהירות גבוהה להפליא בגוף קומפקטי. ראה כיצד הקשיחות והקישוריות המשופרים שלה מגבירים את הפרודוקטיביות שלך.

כעת זמינה תוכנה חדשה.
מעורר השראה רבה יותר

היכנס לעולם חדש לחלוטין של ביטוי בעזרת צילום עם איכות תמונה ומהירות עיבוד ללא תחרות. בחירה חדשה ועוצמתית מצטרפת לסדרת α7R עם קישוריות מתקדמת ומהימנות משופרת הדרושה למקצוענים.

רזולוציה ומדרגיות מעולים
רזולוציה ומדרגיות מעולים
זריז ותגובתי
זריז ותגובתי
תמונות דיוקן מרהיבות, זרימת עבודה חכמה
תמונות דיוקן מרהיבות, זרימת עבודה חכמה
דמיין את הבלתי אפשרי
דמיין את הבלתי אפשרי
תפעול ומהימנות מדהימים
תפעול ומהימנות מדהימים
אומנות צילום סרט
אומנות צילום סרט
עיבוד ללא תחרות
איור המציג את העולם של Creator’s Cloud. הענן, המצלמות וגם תהליך העריכה צגים וטלפונים חכמים המציגים תהליכי עיבוד קשורים זה בזה. מסביבם מוצגים יוצרים שונים.
Creators’ Cloud 

Creators' Cloud הוא פלטפורמה שתומכת בעבודה יצירתית, החל מצילום וכלה בהפקה, על-ידי שילוב טכנולוגיה מתקדמת של מצלמת Sony עם בינה מלאכותית מבוססת-ענן. זהו גם המקום לגילוי ושיתוף פעולה עם יוצרים אחרים ברחבי העולם. גלה אפליקציות שמבוססות על האינטרנט, על מכשיר נייד ועל מחשב שמספקות פתרונות יעילים המשלבים מצלמות עם אפליקציות ושירותים לצילום והפקה.

חיישן CMOS של 61MP עם Full-Frame ותאורה אחורית
חיישן CMOS עם 61.0MP‏ תאורה אחורית ו-Full-Frame

חיישן התמונה Exmor R CMOS שפותח לאחרונה מאופיין ברזולוציה גבוהה ללא תחרות. העיצוב עם התאורה האחורית מציג רגישות גבוהה ורעש חלש, למרות ספירת פיקסלים גבוהה במיוחד של 61.0MP‏ .

מנוע עיבוד התמונות העדכני ביותר
מנוע עיבוד התמונות העדכני ביותר

מנוע עיבוד התמונות BIONZ X וה-LSI המתקדם להגדלת הביצועים של החיישן בעל הרזולוציה הגבוהה וטווח דינמי של עד 15 עצירות.

טווח סטנדרטי רחב של ISO 100-32000
טווח סטנדרטי רחב של ISO 100-32000

ללא קשר לפיקסלים מוגדלים, מצלמת α7R IV מספקת ISO 32000 בסטנדרט הגבוה ביותר, ומקטינה את הרעש בטווחים הנמוכים והבינוניים, ומספקת תמונות באיכות גבוהה.

גורמים הממקסמים רזולוציה מעולה

ייצוב תמונה מובנה של 5 צירים
ייצוב תמונה מובנה של 5 צירים

אלגוריתם מייצב התמונה המובנה של 5 צירים מותאם למיטוב ביצועי חיישן התמונה ברזולוציה גבוהה של 61.0 מגה-פיקסל. הוא תומך באופן מלא בצילום ביד למהימנות יעילה כמו מהירות תריס גבוהה יותר עם 5.5 עצירות.

צילום בשקט מוחלט
צילום בשקט מוחלט

צילום שקט לא רק מספק יתרון שימושי במקומות בהם נדרשת דממה, אלא גם מונע רטט שעלול לגרום לטשטוש מצלמה. תריס ללא רטט ממקסם את הרזולוציה הגבוהה במיוחד של α7R IV ליצירת תמונות ברורות וחדות.

מבנה המפחית טשטוש
מבנה המפחית טשטוש

כדי להגדיל את הרזולוציה הנפלאה הזמינה למצלמת α7R IV, יש צורך בביטול הרעידות הקטנות ביותר, ולכן Sony תכננה מחדש את מכלול יחידת התריס עם ברגים משככים הסופגים כל זעזוע של התריס. בשילוב עם אלגוריתם משופר לייצוב תמונה, הטשטוש מופחת דרמטית, ופרטים חדים להפליא נלכדים באופן מהימן.

שחרור תריס מרחוק נטול רעידות
שחרור תריס מרחוק נטול רעידות

הפעלת מצלמה מרחוק באמצעות השלט הרחוק האלחוטי האופציונלי (RMT-P1BT) מאפשרת לך לצלם תמונות סטילס יעילות תוך הימנעות מטלטול המצלמה הנגרמת על-ידי לחיצה על שחרור התריס. אפשרות זו ממקסמת את הרזולוציה הגבוהה של חיישן התמונה.

[1] עינית ‏Ultra-XGA OLED Tru-Finder ‏[2] עינית ‏Quad-VGA OLED Tru-Finder

עינית UXGA OLED Tru-Finder עם 5.76 מיליון נקודות.

עינית אלקטרונית זו של 5.76 מיליון נקודות משחזרת פרטים קטנים עם רזולוציה גבוהה פי 1.6 מ-α7R III. באפשרותך לבחור מצב איכות "גבוהה" לרמת דיוק גבוהה אך טבעית תוך מניעת אפקט Moiré ושל קווים בצורת מדרגות (jaggies). תמונה חלקה יותר עם קצב רענון פריימים של ‏120/100fps מה שמקל על מעקב אחר נושאים נעים.

תגובתיות מדהימה
מהירות תנועה ברמה הגבוהה ביותר מסוגה

ללא קשר לרזולוציית התמונה המדהימה, מצלמת α7R IV שומרת על מהירות הצילום של עד 10fps עם תריס מכני (עד 8fps במצב צילום מתמשך בתצוגה חיה). דבר זה מאפשר לך ללכוד רגעים שיא, כמו למשל תנוע של חיות בר, עם פרטים עדינים המתאפשרים רק בזכות יכולת עיבוד התמונה ברזולוציה גבוהה של 61.0MP.

26MP שימושי עם חיתוך APS-C
26.2MP שימושי עם חיתוך APS-C

הודות לרזולוציית תמונה יוצאת דופן, תוכל עדיין לשמור על תמונות יוצאות דופן ברזולוציה גבוהה של כ-26.2 מגה פיקסל גם לאחר חיתוך תמונה Full-Frame לגודל APS-C. המשמעות היא שמצלמת α7R IV יכולה לעזור לך לנצל באופן יזום צילום במסך מלא של 61.0 מגה-פיקסל, למשל בצילום ציפורים שדורש בדרך כלל עריכת חיתוך כדי להגדיל את התמונות שצולמו.

כיסוי AF רחב
כיסוי AF רחב

חיישן תמונה חדש מספק מיקוד אוטומטי רחב עם צפיפות גבוהה עם מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה של 567 נקודות (כ-99.7% גובה ורוחב של כ-74.0%). מיקוד אוטומטי עם זיהוי ניגודיות של 425 נקודות תומך במיקוד מדויק.

מיקוד אוטומטי מהיר למרות הרזולוציה הגבוהה יותר
מיקוד אוטומטי מהיר למרות הרזולוציה הגבוהה יותר

הודות למיקוד האוטומטי ההיברידי המהיר, מצלמת α7R IV יכולה ללכוד נושא בפירוט מרהיב, ולספק מיקוד אוטומטי מהיר גם בתאורה מעומעמת.

מעקב מיקוד אוטומטי קבוע השתפר עוד יותר
מעקב מיקוד אוטומטי קבוע השתפר עוד יותר

נקודות מיקוד אוטומטי מוגברות, כיסוי רחב יותר של חיישן המיקוד האוטומטי ואלגוריתם מיקוד אוטומטי משופר משפרים עוד יותר את ביצועי המעקב אחר נושא הצילום באופן עקבי, אפילו במקרה של תנועות מורכבות או פתאומיות.

4D FOCUS
קרא עוד על המיקוד האוטומטי של Sony
מיקוד אוטומטי עם רמת דיוק גבוהה בתנאי תאורה חלשה
מיקוד אוטומטי עם רמת דיוק גבוהה בתנאי תאורה חלשה

אלגוריתמים מתקדמים של מיקוד אוטומטי תורמים לדיוק המיקוד האוטומטי ברמות תאורה הנמוכות של ‏EV-3. אפשרות 'עדיפות המיקוד בכונן הצמצם' מיועדת למיקוד מדויק יותר בתאורה עמומה וכאשר הצמצם נעצר.

צילום רציף של עד 68 תמונות
צילום רציף של עד 68 תמונות

מכיוון שגודל חוצץ הזיכרון גדול פי 1.5 , המצלמה שומרת על מהירות צילום ברצף מהיר של עד כ-68 תמונות . עם מצב צילום APS-C, תוכל לצלם בערך פי שלוש תמונות מאשר עם מצב צילום Full-Frame.

שני חריצי מדיה, ששניהם תומכים ב-UHS-II
שני חריצי מדיה, ששניהם תומכים ב-UHS-II

גם חריץ 1 וגם חריץ 2 תואמים ל-UHS-I ו-UHS-II לכתיבת נתונים מהירים בנפח גדול. מצלמת α7R IV יכולה לבצע הקלטת ממסר בו-זמנית, להפריד נתוני RAW/JPEG ותמונות סטילס/סרטים ולהעתיק את הנתונים מכרטיס לכרטיס.

קח את הצילום לרמה מקצועית
קח את הצילום לרמה מקצועית

מצלמת α7R IV משתמשת בסוללת NP-FZ100 בעלת קיבולת גבוהה. לשעות ארוכות יותר של צילום, שלב אותה עם ידית אחיזה אנכית VG-C4EM אופציונלית המחזיקה עד שתי סוללות NP-FZ100, מה שמאפשר לצלם עד פי שניים יותר מאשר עם α7R IV.

AF בעין בזמן אמת עם מעקב אחר עיניים של בעלי חיים ליותר הצלחה
AF בעין בזמן אמת עם מעקב אחר עיניים של בעלי חיים ליותר הצלחה

הודות לאלגוריתם משופר, מצלמת α7R IV תומכת כעת בעיניהן של חיות בנוסף למעקב אחר עיניים של בני אדם, מה שמאפשר זיהוי ומעקב מהירים, מדויקים, ואוטומטיים. תמיכה זו בעיניהן של חיות תגביר מאוד את הצלחתך בצילום תמונות של חיות בטבע או חיות מחמד אהובות בבית כאשר מופיע מכשול או כאשר הכיוון אופקי/אנכי של המצלמה משתנה לעתים קרובות.

פרודוקטיביות מקסימלית בצילום דיוקן מקצועי
מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת: התפתחות צילומי דיוקן

מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת מייצג את ההתפתחות של צילומי דיוקן. טכנולוגיה זו הנעזרת ב-AI מספקת זיהוי ומעקב מיידי ומדויק של עיניים לצורך מיקוד חד וברור על פניו של הנושא, גם בעת צילום נושא שזז במהירות במהלך צילום. הצלם יכול להתרכז בקומפוזיציה - לזרימת עבודה חלקה יותר הנחשקת בקרב מקצוענים.

מיקוד מיידי על עיניים
מיקוד מיידי על עיניים

כאשר פונקציית 'עדיפות לפנים/עיניים במיקוד אוטומטי' מופעלת, פשוט בצע חצי לחיצה על התריס, לחץ על כפתור AF-ON או על כפתור מותאם אישית שהוקצה. המצלמה דואגת להתמקד בעין הנושא שלך.

בחירה בעין ימין/שמאל כדי לעמוד בדרישות שלך
בחירה בעין ימין/שמאל כדי לעמוד בדרישות שלך

עכשיו תוכל אפילו לבחור עין ספציפית - שמאל או ימין - לפני או במהלך הצילום באמצעות כפתור מותאם אישית. בחירת העין מאפשרת לך להתמקד בקומפוזיציה, בתאורה ובפרטים אחרים.

עובד עם מעקב בזמן אמת לתמונות דיוקן שתופסות את העין
עובד עם מעקב בזמן אמת לתמונות דיוקן שתופסים את העין

תוכל לשלב שימוש במיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת עם מעקב בזמן אמת, המגיב לתנועות דינאמיות של הנושא. עבודת צוות זו מאפשרת דיוק מעקב לצילום נוח של תמונות דיוקן.

זרימת עבודה יעילה יותר

פתרונות חיבור אלחוטיים וקווים למקצוענים תובעניים

מצלמת α7R IV תומכת באפשרויות שונות עבור פונקציות PC מרוחק ואמצעי העברת נתונים כולל Wi-Fi ‏‏5GHz. נצל את מלוא אפשרויות הבחירה הרבות והנוחות בתפעול צילום מרחוק וגיבוי נתונים.

צילום עם חיבור אלחוטי להגדרה גמישה
צילום עם חיבור אלחוטי להגדרה גמישה

השתמש במחשב מרוחק כדי לשלוט במצלמת α7R IV או כדי להעביר נתונים למחשב באמצעות יישום Imaging Edge™ Remote (גרסה 2.0 ואילך). אפשרות של Wi-Fi מהיר יותר של ‏5GHz זמין לגמישות רבה יותר במהלך הצילום.

PC מרוחק מהיר יותר עם חיבור קווי באמצעות USB
PC מרוחק מהיר יותר עם חיבור קווי באמצעות USB

השתמש ביציאת ®USB Type-C התואמת ל-USB 3.2 דור 1 להעברה מהירה יותר עם אלגוריתם חדש לצילום קווי במחשב מרוחק. העבר תמונות RAW גדולות ללא דחיסה בצורה חלקה ללא הפרעה לזרימת העבודה.

תמיכה בהעברת רקע FTP
תמיכה בהעברת רקע FTP

כדי לענות על הצרכים המקצועיים לביצועים מהירים, מצלמת α7R IV תומכה בהעברת רקע FTP במהלך ולאחר צילום להעברת קובצי JPEG ו-RAW. ניתן להקצות עד תשעה שרתי FTP מראש.

לצילום עם מבזק בקנה מידה מלא
לצילום עם מבזק בקנה מידה מלא

השהיית זמן השחרור קצרה יותר לצילום חלק ותגובתי עם מבזק, עם צילום מבזק מתמשך במהירות של עד ‏10fps. בחר סנכרון איטי או סנכרון וילון אחורי עם מבזק אלחוטי חיצוני למצלמה לקבלת רב-תכליתיות משופרת.

מסוף סנכרון רגיל
מסוף סנכרון רגיל

מסוף סנכרון רגיל מאפשר סנכרון נוח עם יחידות מבזק אולפני ועם ציוד תאורה חיצוני אחר כדי לבסס את הגדרת התאורה הרצויה בצילומי סטודיו.

Imaging Edge
יישומים שולחניים Imaging Edge™ Remote, ‏Viewer ו-Edit

שפר את הצילום שלך בעזרת יישומי Imaging Edge Desktop. השתמש ב-Remote‎ כדי לשלוט בצילומים ולנטר אותם בשידור חי על מסך המחשב שלך; ב-Viewer‎ כדי להציג בתצוגה מקדימה, לדרג ולבחור תמונות במהירות מספריות גדולות של תמונות; וב-Edit‎ כדי לפתח נתוני RAW לתמונות באיכות גבוהה לצורך מסירה.

Capture One (עבור Sony)
Capture One (עבור Sony)

Capture One Express (עבור Sony) היא תוכנת עריכה עטורת פרסים המסופקת ללא תשלום ומספקת פיתוח RAW, ניהול פשוט וכלי עריכה רבי-עוצמה. ניתן לרכוש את Capture One Pro (עבור Sony) כדי לקבל כלי עריכה נוספים ויכולת צילום עם חיבור למחשב.

איור
Imaging Edge™ Webcam

היישום Imaging Edge Webcam מקל על השימוש במצלמה של Sony כמצלמת אינטרנט באיכות גבוהה, עם תאימות רחבה, להזרמה חיה ושיחות ועידה מרשימות.

'מגע' מציאותי
ממד אחר של אמינות

תומכת כעת בהרכב של 16 תמונות בעזרת ‏Pixel Shift Multi Shooting

תכונה מחודשת זו מזיזה את החיישן במרווחים של חצי פיקסל או פיקסל אחד בסדר מתוכנת כדי לצלם 16 תמונות עם הזזת פיקסלים, המורכבות לתמונה אחת בעלת דיוק גבוה של כ-‏240.8MP מנתונים מקוריים של כ-963.2MP (שווה ערך). תמונות סטילס של ארכיטקטורה או אומנות וכדומה מצולמות בפירוט, מרקם, צבע, תחושה, ורקע נאמנים למציאות, ובראליזם דמוי תלת-ממד, בנאמנות עוצרת נשימה.

ממד אחר של אמינות

[1] תמונה יחידה רגילה (מוגדלת ב-200%)
[2] תמונה מורכבת עם 16 תמונות של Pixel Shift Multi Shooting ‏(100%)

יש לאשר קובצי Cookie של YouTube כדי לצפות בסרטון זה

גש להעדפות קובצי ה-Cookie שלך להלן וודא שהפעלת את קובץ ה-Cookie של YouTube במקטע Functional.

נבנתה עבור מקצוענים
שמור/טען הגדרות
שמור/טען הגדרות

פונקציית 'שמור/טען הגדרות' שנוספה לאחרונה מאפשרת לך לשמור את הגדרות המצלמה בכרטיס זיכרון SD ולקרוא אותן מהכרטיס, לשיתוף נוח עם מצלמות אחרות בהתאם לצורך.

בחירת תמונות יעילה
בחירת תמונות יעילה

הוסף דירוג כוכבים והגנה על תמונות באמצעות תצוגת בדיקת הפעלה באופן מיידי. תצוגה קופצת בכל 10/100 תמונות ובדיקה קבוצתית של צילומים רציפים מוסיפה לנוחות.

ממשק תפריט משופר
ממשק תפריט משופר

איור של הגדרות מקשים מותאמים אישית במסך התפריט מקל על הבנת השימוש. בנוסף, תוכל לעבור בין כרטיסיות התפריט באמצעות החוגה הקדמית או כפתור Fn ביד אחת.

תכונות סרט מקצועי
מעקב של מיקוד אוטומטי קבוע לסרטים מדהימים

עמוד בדרישות המיקוד האוטומטי הקפדניות של סרטים באיכות 4K עם מיקוד אוטומטי היברידי מהיר משופר. יש ברשותך מהירות גבוהה, דיוק וביצוע מעקב לצילום חלק של סרטים עם מיקוד אוטומטי. התאם את רגישות המעקב האוטומטי לצורך מיקוד יציב.

'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' כעת לצילום סרטים
'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' כעת לצילום סרטים

'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' תומך כעת בצילום סרטים באמצעות זיהוי העיניים של הנושא והמשך מעקב אחר עין אחת. מכיוון שמצלמת α7R IV שומרת את העין הזו במיקוד מדויק, תוכל להתרכז בקומפוזיציה.

'מעקב בנגיעה' להתמקדות מתמשכת בנושא שלך
'מעקב בנגיעה' להתמקדות מתמשכת בנושא שלך

בעת צילום סרטים, גע בנושא על צג ה-LCD. מצלמת α7R IV תתחיל להתמקד בעזרת 'מעקב בנגיעה' ולבצע מעקב. אם מצלמת α7R IV מזהה עין אנושית, 'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' מופעל ומבצע אחריה מעקב.

ממשק שמע דיגיטלי להקלטת צליל נקי
ממשק שמע דיגיטלי להקלטת צליל נקי

ה-Multi Interface Shoe‏ (MI Shoe) משופר הודות לממשק שמע דיגיטלי. השתמש במיקרופון Shotgun ECM-B1M החדש או בערכת מתאם XLR חדשה להקלטת צליל באיכות גבוהה עם פגיעה מינימלית.

תמונת תקריב של מצלמת FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

הורדת העלון
הורדת העלון

מפרטים ותכונות

α7R IV משלבת גמישות ושימושיות ברמה מקצועית. את הרזולוציה המרשימה מגבים מיקוד אוטומטי מהיר וחדשני, ייצוב בחמישה צירים, וצילום ברצף מהיר של 10 פריימים בשנייה - כל אלה בגוף מצלמה חזק וקומפקטי.
  • חיישן Full-Frame Exmor R CMOS של 35 מ"מ 61.0MP ומנוע עיבוד תמונה BIONZ X

  • טווח ISO 100-32000 סטנדרטי

  • מיקוד אוטומטי היברידי מהיר עם זיהוי פאזה במישור מיקוד של 567 נקודות ומיקוד אוטומטי עם זיהוי ניגודיות של 425 נקודות

  • צילום מתמשך במהירות גבוהה של עד 10fps עם מעקב AF/AE

  • אמינות ונוחות תפעולית תומכות בזרימת העבודה המקצועית

תאימות עדשה
עדשות חיבור E של Sony
סוג חיישן
חיישן Exmor R CMOS של 35 מ"מ במסגרת מלאה (35.7‎×23.8 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
כ-61.0 מגה-פיקסלים
רגישות ISO
תמונות סטילס: ISO 100-32000 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 50 ועד ISO 102400 כטווח ISO מורחב), AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון),סרטים: שווה ערך ל-ISO 100-32000‏, AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-530 צילומים (עינית) / כ-670 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
עינית אלקטרונית (סוג 0.5) של 1.3 ס"מ (בצבע), UXGA OLED
סוג צג
מסך TFT‏ (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ

מה יש בקופסה

כבל חשמל, סוללה נטענת NP-FZ100, מגן כבל, מטען סוללה BC-QZ1, רצועת כתף, מכסה לגוף, כיסוי לתושבת לחיבור אביזר, תושבת לעדשת העין, כבל USB Type-CTM

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה