מקרנים עבור הדור הבא

הקרנה מבריקה, עם יותר השפעה על הקהל שלך ופחות השפעה על הסביבה. מקרני הלייזר של Sony זקוקים לתחזוקה מינימלית ומספקים את היעילות, התגובה והנוחות הטובות ביותר.

להקרין אל העתיד

הגישה של Sony בכל הנוגע לביצועים יעילים דורשת פיתוח מוצרים מוקפד. מקור אור לייזר שאינו דורש כמעט תחזוקה מסייע בצמצום צריכת המשאבים, וההפעלה המיידית של מערכת ה-3LCD חוסכת בזמן ובאנרגיה.

[1] דגם עם נורה רגילה   [2] דגמי הלייזר של Sony   [3] זמן

ביטול הצורך בהחלפת נורה
ביטול הצורך בהחלפת נורה 

מכיוון שהמקרנים כוללים מקורות אור לייזר שמספיקים ל-20,000 שעות ואינם דורשים החלפת נורה, הם פרקטיים וחסכוניים. היעילות של מקורות אור לייזר מאפשרת שימוש בפחות משאבים, והביטול של תחזוקת הנורות הופכת אותם למתאימים יותר למתקנים שמותקנים על התקרה וכדומה.

הפעלה מהירה כדי לחסוך בזמן ובאנרגיה

הודות למקור האור לייזר Z-Phosphor™‎ של Sony, המקרן מופעל תוך מספר שניות ונכבה תוך רגע, דבר שחוסך גם זמן וגם אנרגיה. המצב 'עמעום תאורה אוטומטי' חוסך אנרגיה נוספת (עד 95% בהשוואה לפלט מלא) על-ידי צמצום פלט האור כאשר המקרן פועל אבל לא נמצא בשימוש, בעוד 'מצב התמונה האוטומטי' מתאים את רמת האור להקרנה.

הפעלה מהירה כדי לחסוך בזמן ובאנרגיה

[1] בהירות   [2] הזמן שחלף
[3] דגמי הלייזר של Sony   [4] דגם עם נורה רגילה

מקור אור לייזר נטול כספית

בניגוד למקרנים אחרים בעלי ביצועים גבוהים, שמשתמשים בנורות רגילות שיש צורך להחליף ולהשליך באופן נאות, מקור האור לייזר Z-Phosphor™‎ של Sony אינו מכיל כספית. המקרן שומר על איכות תמונה יוצאת דופן, הוא קל לשימוש וההשפעה הסביבתית שלו קטנה יותר.

הדור החדש ביותר של הקרנת לייזר

מקרני הלייזר 3LCD החדשים של Sony מספקים בהירות ואיכות תמונה ברות השוואה למקרני נורות UHP, אבל יש להם את היתרונות של חיי נורה ארוכים יותר, תחזוקה קלה יותר והפעלה וכיבוי מהירים יותר.

הטכנולוגיה של הקרנת לייזר
הטכנולוגיה של הקרנת לייזר

בשפה פשוטה, מקור אור לייזר משתמש בלייזר כחול בהיר כדי לעורר חומר פוספטי שיוצר בתורו אור בספקטרום מלא. התוצאה: צבע RGB ססגוני ועקבי.

עידן חדש ומזהיר בהקרנת לייזר
עידן חדש ומזהיר בהקרנת לייזר

צג BrightEra™ LCD מדור חדש, שפותח על-ידי Sony, עמיד מספיק לעד 20,000 שעות הפעלה.

Tsuneharu Nomura
עיצוב שנועד לעתיד

Tsuneharu Nomura

מהנדס מקורות אור ראשי, עיצוב מקרנים

במשך שנים, מקרנים טיפוסיים בעלי ביצועים גבוהים לשימוש עסקי הסתמכו על נורות שמכילות כספית. לעומת זאת, מקורות אור של לייזר מוליך למחצה מופעלים באופן מיידי ואין צורך להחליפם במשך שנים רבות של שימוש.
אני תמיד פועל בהתאם למדיניות הפיתוח שלנו "מה הלקוחות רוצים?" אנחנו צריכים להיות מודעים גם לרצונות שהלקוחות הביעו באופן מפורש, כגון "ללא החלפת נורות" ו"הפעלה מהירה", וגם לשיקולים שנוגעים לסביבה, שעשויים לענות על ציפיות שהלקוחות לא הביעו באופן מפורש.
ישנם תמיד מכשולים שצריך להתגבר עליהם בפיתוח של טכנולוגיה ומוצרים חדשים, אבל ככל שמקרני לייזר עומדים באופן מלא יותר בציפיות של הלקוחות, הייתי רוצה להיות מודע יותר לסביבה במהלך היצירה של מוצרים בעתיד.

מקרני 3LCD עם מקור אור לייזר
תמונה של מקרנים

קבל מידע נוסף על טכנולוגיית Sony