α7R IV

ציון דרך נוסף

הדגשה מושלמת. מצלמת α7R IV עם Full-Frame וללא מראה של Sony חושפת ראיית צילום מדהימה ביותר, עם יכולת אקספרסיבית שהייתה קיימת בעבר רק בצלמות בפורמט בינוני, ומהירות גבוהה בגוף קומפקטי. ראה כיצד הקשיחות והקישוריות המשופרים שלה מגבירים את הפרודוקטיביות שלך.

מעורר השראה רבה יותר

היכנס לעולם חדש לחלוטין של ביטוי בעזרת צילום עם איכות תמונה ומהירות עיבוד ללא תחרות. בחירה חדשה ועוצמתית מצטרפת לסדרת α7R עם קישוריות מתקדמת ומהימנות משופרת הדרושה למקצוענים.

תמונה של גבר הפונה הרחק מהמצלמה וברקע דיונות חול בצבע אדום
רזולוציה ומדרגיות מעולים
תמונה של גבר שמביט דרך מצלמה המורכבת על חצובה ומחוברת לעדשת סופר-טלפוטו
זריז ותגובתי
תמונה של צלמת ודוגמנית בסטודיו לצילום
תמונות דיוקן מרהיבות, זרימת עבודה חכמה
מבט על מצלמה מאחור, כשברקע חלקה הפנימי לא ממוקד של הכנסייה
דמיין את הבלתי אפשרי
מבט על החלק האחורי של מצלמה שנישאת ביד, המראה מסך תפריט בצג המצלמה
תפעול ומהימנות מדהימים
תמונה של גבר המשתמש במצלמה המחוברת למיקרופון חיצוני ולצג חיצוני, עם עלים ברקע
אומנות צילום סרט
עיבוד ללא תחרות
עדינות שלא דמיינת

חיישן Exmor R™ CMOS בעל Full-Frame בגודל 61.0 מגה-פיקסל בשילוב מנוע עיבוד תמונה ™BIONZ X מספק רזולוציה חסרת תקדים, מדרגתיות עדינה ורעש חלש לפתיחת ממדים חדשים לחלוטין של פרטים בדיוק כפי שמצופה מצלמים מקצועיים. מצלמת α7R IV לוכדת את מצב הרוח של כל אווירה ואת המרקם של נושאי התמונה הרצויים.

תמונה המציגה את חיישן התמונה Exmor R CMOS
חיישן CMOS עם 61.0MP‏ תאורה אחורית ו-Full-Frame

חיישן התמונה Exmor R CMOS שפותח לאחרונה מאופיין ברזולוציה גבוהה ללא תחרות. עיצוב עם תאורה אחורית מציג רגישות גבוהה ורעש חלש, למרות ספירת פיקסלים גבוהה במיוחד של 61.0MP‏ .

תמונה המציגה את מנוע עיבוד התמונות BIONZ X
מנוע עיבוד התמונות העדכני ביותר

מנוע עיבוד התמונות העדכני ביותר של BIONZ X עובד במקביל ל-LSI קדמי כדי למקסם את ביצועי החיישן ברזולוציה גבוהה תוך השגת טווח דינמי עם עד 15 עצירות ורגישות ISO נמוכה.

תמונת לילה של נוף עירוני, עם גשר מואר בצבע אדום בחזית
טווח סטנדרטי רחב של ISO 100-32000

ללא קשר לפיקסלים מוגדלים, מצלמת α7R IV מספקת ISO 32000 בסטנדרט הגבוה ביותר, ומקטינה את הרעש בטווחים הנמוכים והבינוניים, ומספקת תמונות באיכות גבוהה.

גורמים הממקסמים רזולוציה מעולה

שרטוט הממחיש את מערכת ייצוב התמונה המובנה של 5 צירים במצלמה
ייצוב תמונה מובנה של 5 צירים

אלגוריתם מייצב התמונה המובנה של 5 צירים מותאם למיטוב ביצועי חיישן התמונה ברזולוציה גבוהה של 61.0 מגה-פיקסל. הוא תומך באופן מלא בצילום ביד למהימנות יעילה כמו מהירות תריס גבוהה יותר עם 5.5 עצירות.

דיוקן של ברדלס
צילום בשקט מוחלט

צילום שקט לא רק מספק יתרון שימושי במקומות בהם נדרשת דממה, אלא גם מונע רטט שעלול לגרום לטשטוש מצלמה. תריס ללא רטט ממקסם את הרזולוציה הגבוהה במיוחד של α7R IV ליצירת תמונות ברורות וחדות.

שרטוט המציג את המבנה הפנימי של המצלמה
מבנה המפחית טשטוש

מנגנון שנבדק ועוצב מחדש שמחבר את יחידת התריס כדי לצמצם טלטולי מצלמה עדינים, ואלגוריתם משופר שמייצב את התמונה ומפחית ביעילות את טשטוש התמונה. בסך הכל, הרזולוציה הגבוהה של המצלמה נשמרת בהצלחה.

יד של אדם המחזיק את שחרור התריס של המצלמה
שחרור תריס מרחוק נטול רעידות

הפעלת מצלמה מרחוק באמצעות שלט רחוק אלחוטי אופציונלי (RMT-P1BT) מאפשרת לך לצלם תמונות סטילס יעילות תוך הימנעות מטלטול המצלמה הנגרמת על-ידי לחיצה על שחרור התריס. אפשרות זו ממקסמת את הרזולוציה הגבוהה של חיישן התמונה.

[1] עינית ‏Ultra-XGA OLED Tru-Finder ‏[2] עינית ‏Quad-VGA OLED Tru-Finder

עינית UXGA OLED Tru-Finder עם 5.76 מיליון נקודות.

עינית אלקטרונית זו של 5.76 מיליון נקודות משחזרת פרטים קטנים עם רזולוציה גבוהה פי 1.6 מ-α7R III. באפשרותך לבחור מצב איכות "גבוהה" לרמת דיוק גבוהה אך טבעית תוך מניעת אפקט Moiré ושל קווים בצורת מדרגות (jaggies). תמונה חלקה יותר עם קצב רענון פריימים של ‏120/100fps מה שמקל על מעקב אחר נושאים נעים.

תגובתיות מדהימה
מהירות תנועה ברמה הגבוהה ביותר מסוגה

ללא קשר לרזולוציית התמונה המדהימה, מצלמת α7R IV שומרת על מהירות הצילום של עד 10fps עם תריס מכני (עד 8fps במצב צילום מתמשך בתצוגה חיה). דבר זה מאפשר לך ללכוד רגעים שיא, כמו למשל תנוע של חיות בר, עם פרטים עדינים המתאפשרים רק בזכות יכולת עיבוד התמונה ברזולוציה גבוהה של 61.0MP.

דיוקן של ציפור במעוף, הממחיש את רזולוציית התמונה גבוהה המאפשרת חיתוך של תמונות לצורך הגדלת התמונות שצולמו
26.2MP שימושי עם חיתוך APS-C

הודות לרזולוציית תמונה יוצאת דופן, תוכל עדיין לשמור על תמונות יוצאות דופן ברזולוציה גבוהה של כ-26.2 מגה פיקסל גם לאחר חיתוך תמונה Full-Frame לגודל APS-C. המשמעות היא שמצלמת α7R IV יכולה לעזור לך לנצל באופן יזום צילום במסך מלא של 61.0 מגה-פיקסל, למשל בצילום ציפורים שדורש בדרך כלל עריכת חיתוך כדי להגדיל את התמונות שצולמו.

תמונה המציגה אזורי חיישן המיקוד האוטומטי המכסים כמעט את כל המסגרת
כיסוי AF רחב

חיישן תמונה חדש מספק מיקוד אוטומטי רחב עם צפיפות גבוהה עם מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה של 567 נקודות (כ-99.7% גובה ורוחב של כ-74.0%). מיקוד אוטומטי עם זיהוי ניגודיות של 425 נקודות תומך במיקוד מדויק.

תמונה של אריה בסביבה מוצלת
מיקוד אוטומטי מהיר למרות הרזולוציה הגבוהה יותר

הודות למיקוד האוטומטי ההיברידי המהיר התגובתי והמשופר, למרות התפעול של כמות גדולה של נתונים, מצלמת α7R IV מספקת מיקוד אוטומטי מהיר גם בתנאי תאורה עמומים, עם יכולת מדהימה לצילום נושאי התמונה הרצויים.

תמונה של שתי זברות זו מול זו כשהפרסות הקדמיות מורמות
מעקב מיקוד אוטומטי קבוע השתפר עוד יותר

נקודות מיקוד אוטומטי מוגברות, כיסוי רחב יותר של חיישן המיקוד האוטומטי ואלגוריתם מיקוד אוטומטי משופר משפרים עוד יותר את ביצועי המעקב אחר נושא הצילום באופן עקבי, אפילו במקרה של תנועות מורכבות או פתאומיות.

4D FOCUS
קרא עוד על המיקוד האוטומטי של Sony
תמונה של פיל בסביבה עם תאורה עמומה
מיקוד אוטומטי עם רמת דיוק גבוהה בתנאי תאורה חלשה

אלגוריתמים מתקדמים של מיקוד אוטומטי תורמים לדיוק המיקוד האוטומטי ברמות תאורה הנמוכות של ‏EV-3. אפשרות 'עדיפות המיקוד בכונן הצמצם' מיועדת למיקוד מדויק יותר בתאורה עמומה וכאשר הצמצם נעצר.

איור המראה תמונות מרובות של חיות בר, שצולמו ברציפות
צילום רציף של עד 68 תמונות

מכיוון שגודל חוצץ הזיכרון גדול פי 1.5 , המצלמה שומרת על מהירות צילום ברצף מהיר של עד כ-68 תמונות . עם מצב צילום APS-C, תוכל לצלם בערך פי שלוש תמונות מאשר עם מצב צילום Full-Frame.

תמונה של מבט אחורי על מצלמה עם שני כרטיסי SD
שני חריצי מדיה, ששניהם תומכים ב-UHS-II

גם חריץ 1 וגם חריץ 2 תואמים ל-UHS-I ו-UHS-II לכתיבת נתונים מהירים בנפח גדול. מצלמת α7R IV יכולה לבצע הקלטת ממסר בו-זמנית, להפריד נתוני RAW/JPEG ותמונות סטילס/סרטים ולהעתיק את הנתונים מכרטיס לכרטיס.

תמונה של מבט אחורי על מצלמה עם שתי סוללות Z
קח את הצילום לרמה מקצועית

מצלמת α7R IV משתמשת בסוללת NP-FZ100 בעלת קיבולת גבוהה. לשעות ארוכות יותר של צילום, שלב אותה עם ידית אחיזה אנכית VG-C4EM אופציונלית המחזיקה עד שתי סוללות NP-FZ100, מה שמאפשר לצלם עד פי שניים יותר מאשר עם α7R IV.

תמונה של פני כלב עם מסגרת מיקוד אוטומטי המוצגת על עין אחת
AF בעין בזמן אמת עם מעקב אחר עיניים של בעלי חיים ליותר הצלחה

הודות לאלגוריתם משופר, מצלמת α7R IV תומכת כעת בעיניהן של חיות בנוסף למעקב אחר עיניים של בני אדם, מה שמאפשר זיהוי ומעקב מהירים, מדויקים, ואוטומטיים. תמיכה זו בעיניהן של חיות תגביר מאוד את הצלחתך בצילום תמונות של חיות בטבע או חיות מחמד אהובות בבית כאשר מופיע מכשול או כאשר הכיוון אופקי/אנכי של המצלמה משתנה לעתים קרובות.

פרודוקטיביות מקסימלית בצילום דיוקן מקצועי
מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת: התפתחות צילומי דיוקן

מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת מייצג את ההתפתחות של צילומי דיוקן. טכנולוגיה זו הנעזרת ב-AI מספקת זיהוי ומעקב מיידי ומדויק של עיניים לצורך מיקוד חד וברור על פניו של הנושא, גם בעת צילום נושא שזז במהירות במהלך צילום. הצלם יכול להתרכז בקומפוזיציה - לזרימת עבודה חלקה יותר הנחשקת בקרב מקצוענים.

תמונה של דוגמנית המחזיקה כובע שמסתיר חלק מפניה, עם מסגרת מיקוד אוטומטי על עין אחת
מיקוד מיידי על עיניים

כאשר פונקציית 'עדיפות לפנים/עיניים במיקוד אוטומטי' מופעלת, פשוט בצע חצי לחיצה על התריס, לחץ על כפתור AF-ON או על כפתור מותאם אישית שהוקצה. המצלמה דואגת להתמקד בעין הנושא.

תמונת צג של דוגמנית עם מסגרת מיקוד אוטומטי על עין אחת, עם פקדים גלויים לבחירת העין הימנית או השמאלית
בחירה בעין ימין/שמאל כדי לעמוד בדרישות שלך

עכשיו תוכל אפילו לבחור עין ספציפית - שמאל או ימין - לפני או במהלך הצילום באמצעות כפתור מותאם אישית. בחירת העין מאפשרת לך להתמקד בקומפוזיציה, בתאורה ובפרטים אחרים.

תמונה של דוגמנית וברקע מבנה לא ממוקד
עובד עם מעקב בזמן אמת לתמונות דיוקן שתופסים את העין

תוכל לשלב שימוש במיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת עם מעקב בזמן אמת, המגיב לתנועות דינאמיות של הנושא. עבודת צוות זו מאפשרת דיוק מעקב לצילום נוח של תמונות דיוקן.

זרימת עבודה יעילה יותר

פתרונות חיבור אלחוטיים וקווים למקצוענים תובעניים

מצלמת α7R IV תומכת באפשרויות שונות עבור פונקציות PC מרוחק ואמצעי העברת נתונים כולל Wi-Fi ‏‏5GHz. נצל את מלוא אפשרויות הבחירה הרבות והנוחות בתפעול צילום מרחוק וגיבוי נתונים.

תמונה של אדם שעובד עם מחשב נייד בסטודיו לצילום
צילום עם חיבור אלחוטי להגדרה גמישה

השתמש ב-PC מרוחק כדי לשלוט במצלמת α7R IV או כדי להעביר נתונים למחשב באמצעות יישום Imaging Edge™ Remote (גרסה 2.0 ואילך). אפשרות של Wi-Fi מהיר יותר של ‏5GHz זמין לגמישות רבה יותר במהלך הצילום.

מבט אחורי על מצלמה המותקנת על חצובה עם חיבור קווי
PC מרוחק מהיר יותר עם חיבור קווי באמצעות USB

השתמש ב-(USB 3.2) ‏5Gbps ‏USB ‏SuperSpeed עם יציאת ®USB Type-C תואמת להעברה מהירה יותר עם אלגוריתם חדש לצילום קווי ב-PC מרוחק. העבר תמונות RAW גדולות ללא דחיסה בצורה חלקה ללא הפרעה לזרימת העבודה.

תמונה של מסך התפריט 'הגדרת שרת' של המצלמה
תמיכה בהעברת רקע FTP

כדי לענות על הצרכים המקצועיים לביצועים מהירים, מצלמת α7R IV תומכה בהעברת רקע FTP במהלך ולאחר צילום להעברת קובצי JPEG ו-RAW. ניתן להקצות עד תשעה שרתי FTP מראש.

תמונה של יחידת מבזק המותקנת על מצלמה
לצילום עם מבזק בקנה מידה מלא

השהיית זמן השחרור קצרה יותר לצילום חלק ותגובתי עם מבזק, עם צילום מבזק מתמשך במהירות של עד ‏10fps. בחר סנכרון איטי או סנכרון וילון אחורי עם מבזק אלחוטי חיצוני למצלמה לקבלת רב-תכליתיות משופרת.

תמונה של מסוף הסנכרון הרגיל של המצלמה לסנכרון עם יחידות מבזק חיצוניות
מסוף סנכרון רגיל

מסוף סנכרון רגיל מאפשר סנכרון נוח עם יחידות מבזק אולפני ועם ציוד תאורה חיצוני אחר כדי לבסס את הגדרת התאורה הרצויה בצילומי סטודיו.

תמונה של מחשב נייד בסטודיו לצילום
יישומים שולחניים Imaging Edge™ Remote, ‏Viewer ו-Edit

שפר את הצילום שלך בעזרת יישומי שולחן העבודהImaging Edge. השתמש ב-Remote‎ כדי לשלוט בצילומים ולנטר אותם בשידור חי על מסך המחשב שלך; ב-Viewer‎ כדי להציג בתצוגה מקדימה, לדרג ולבחור תמונות במהירות מספריות גדולות של תמונות; וב-Edit‎ כדי לפתח נתוני RAW לתמונות באיכות גבוהה לצורך מסירה.

'מגע' מציאותי
ממד אחר של אמינות

תומכת כעת בהרכב של 16 תמונות בעזרת ‏Pixel Shift Multi Shooting

תכונה מחודשת זו מזיזה את החיישן במרווחים של חצי פיקסל או פיקסל אחד בסדר מתוכנת כדי לצלם 16 תמונות עם הזזת פיקסלים, המורכבות לתמונה אחת בעלת דיוק גבוה של כ-‏240.8MP מנתונים מקוריים של כ-963.2MP (שווה ערך). תמונות סטילס של ארכיטקטורה או אומנות וכדומה מצולמות בפירוט, מרקם, צבע, תחושה, ורקע נאמנים למציאות, ובראליזם דמוי תלת-ממד, בנאמנות עוצרת נשימה.

שתי תמונות של פרטים ארכיטקטוניים המשווים תמונה רגילה ותמונה מורכבת שנעשתה בעזרת Pixel Shift Multi Shooting

[1] תמונה יחידה רגילה (מוגדלת ב-200%)
[2] תמונה מורכבת עם 16 תמונות של Pixel Shift Multi Shooting ‏(100%)

יש לאשר קובצי Cookie של YouTube כדי לצפות בסרטון זה

גש להעדפות קובצי ה-Cookie שלך להלן וודא שהפעלת את קובץ ה-Cookie של YouTube במקטע Functional.

נבנתה עבור מקצוענים
תפריט מצלמה "לשמירה", עם הסמן על "CAMSET10"
שמור/טען הגדרות

פונקציית 'שמור/טען הגדרות' שנוספה לאחרונה מאפשרת לך לשמור את הגדרות המצלמה בכרטיס זיכרון SD ולקרוא אותן מהכרטיס, לשיתוף נוח עם מצלמות אחרות בהתאם לצורך.

תפריט מצלמה "לשיטת קפיצת תמונות", עם הסמן על "ב-100 תמונות"
בחירת תמונות יעילה

הוסף דירוג כוכבים והגנה על תמונות באמצעות תצוגת בדיקת הפעלה באופן מיידי. תצוגה קופצת בכל 10/100 תמונות ובדיקה קבוצתית של צילומים רציפים מוסיפה לנוחות.

תפריט הגדרת מקשים מותאמים אישית עבור גלגל הבקרה, עם הסמן על "צמצם אחד"
ממשק תפריט משופר

איור של הגדרות מקשים מותאמים אישית במסך התפריט מקל על הבנת השימוש. בנוסף, תוכל לעבור בין כרטיסיות התפריט באמצעות החוגה הקדמית או כפתור Fn ביד אחת.

תכונות סרט מקצועי
מעקב של מיקוד אוטומטי קבוע לסרטים מדהימים

עמוד בדרישות המיקוד האוטומטי הקפדניות של סרטים באיכות 4K עם מיקוד אוטומטי היברידי מהיר משופר. יש ברשותך מהירות גבוהה, דיוק וביצוע מעקב לצילום חלק של סרטים עם מיקוד אוטומטי. התאם את רגישות המעקב האוטומטי לצורך מיקוד יציב.

דיוקן של אישה, הממחיש את זמינות המיקוד האוטומטי בעין בזמן אמת בעת צילום סרטים
'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' כעת לצילום סרטים

'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' תומך כעת בצילום סרטים באמצעות זיהוי העיניים של הנושא והמשך מעקב אחר עין אחת. מכיוון שמצלמת α7R IV שומרת את העין הזו במיקוד מדויק, תוכל להתרכז בקומפוזיציה.

אצבע נוגעת במסך תפריט
'מעקב בנגיעה' להתמקדות מתמשכת בנושא שלך

בעת צילום סרטים, גע בנושא על צג ה-LCD. מצלמת α7R IV תתחיל להתמקד בעזרת 'מעקב בנגיעה' ולבצע מעקב. אם מצלמת α7R IV מזהה עין אנושית, 'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' מופעל ומבצע אחריה מעקב.

מיקרופון חיצוני מחובר ל-α7R IV
ממשק שמע דיגיטלי להקלטת צליל נקי

ממשק שמע דיגיטלי משפר את Multi Interface Shoe ‏(MI Shoe). השתמש במיקרופון Shotgun ECM-B1M חדש או בערכת מתאם XLR חדשה להקלטת צליל באיכות גבוהה עם פגיעה מינימלית.

תמונה ממוזערת של העלון
הורדת העלון

מפרטים ותכונות

רזולוציה גבוהה באופן יוצא דופן של חיישן CMOS, שמועצמת על-ידי מנוע עיבוד תמונה והפחתת רעידות עם מייצב תמונה של 5 צירים. כיסוי, מהירות ומעקב מעולים של מיקוד אוטומטי. הפונקציה 'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' עוקבת כעת גם אחרי עיניים של בעלי חיים. לוכדת רגעים מכריעים בצילום ברצף מהיר של עד 10fps שימושיות ברמה מקצועית בגוף קומפקטי וחזק מספקים בטחון, גמישות וחופש.
  • חיישן Full-Frame Exmor R CMOS של 35 מ"מ 61.0MP ומנוע עיבוד תמונה BIONZ X

  • טווח ISO 100-32000 סטנדרטי

  • מיקוד אוטומטי היברידי מהיר עם זיהוי פאזה במישור מיקוד של 567 נקודות ומיקוד אוטומטי עם זיהוי ניגודיות של 425 נקודות

  • צילום מתמשך במהירות גבוהה של עד 10fps עם מעקב AF/AE

  • אמינות ונוחות תפעולית תומכות בזרימת העבודה המקצועית

תאימות עדשה
עדשות חיבור E של Sony
סוג חיישן
חיישן Exmor R CMOS של 35 מ"מ במסגרת מלאה (35.7‎×23.8 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
כ-61.0 מגה-פיקסלים
רגישות ISO
תמונות סטילס: ISO 100-32000 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 50 ועד ISO 102400 כטווח ISO מורחב), AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון),סרטים: שווה ערך ל-ISO 100-32000‏, AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-530 צילומים (עינית) / כ-660 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
עינית אלקטרונית (סוג 0.5) של 1.3 ס"מ (בצבע), UXGA OLED
סוג צג
מסך TFT‏ (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה