HT-A3000

3.1 ערוצים – צליל סוחף ועשיר בסרטים ובמוזיקה

מקרן הקול HT-A3000 מקיף אותך בצליל היקפי מציאותי, כולל רמקול מרכזי לדיאלוגים ברורים וסאב-וופר כפול מובנה לעוצמה מרשימה. כשמחברים אליו רמקולים אחוריים אופציונליים, הוא תומך גם במיפוי צלילים מרחבי 360, כדי ליצור חוויה סוחפת ומהנה של צפייה בסרטים ובסדרות והאזנה למוזיקה.

מקרני קול

מיפוי צלילים מרחבי 360 של Dolby Atmos®‎/‏DTS:X®‎ עם מקרן קול 3.1 ערוצים ┃ HT-A3000

HT-A3000
תמונה של מיפוי צלילים מרחבי 360 של Dolby Atmos®‎/‏DTS:X®‎ עם מקרן קול 3.1 ערוצים ┃ HT-A3000
צליל מרחבי 360 שמותאם לסביבה שלך

עם רמקולים אחוריים אופציונליים של Sony‏

הטכנולוגיה המהפכנית שלנו, מיפוי צלילים מרחבי 360, יחד עם הרמקולים האחוריים של Sony‏, יוצרים רמקולי פנטום מרובים באמצעות מקרן קול ורמקולים אחוריים בלבד. עם רמקולי פנטום מרובים שסובבים אותך ומסודרים בשדה צליל מיטבי לחלל שבו אתה נמצא, זו חוויית צליל חדשה ומלהיבה. זה הזמן ליהנות מכל הדרמה שמספקים Dolby Atmos®‎ ו-DTS:X®‎, ולשמוע כל נשימה, צעד ומילה כאילו אתה נמצא בתוך הסרט.

מחכה לך עולם חדש של צליל מרחבי 360 בזווית רחבה

עם רמקולים אחוריים אופציונליים של Sony‏

שטח האזנה רחב ממלא כל חלק בחלל הסלון, כך שהמשפחה והחברים נהנים מאותה חוויית צליל. שטח ההאזנה לא מוגבל לאזור בחזית הטלוויזיה אלא כולל שטח רחב בהרבה.


טכנולוגיה חדשנית למיטוב שדה הצליל
ממוטב לפי מיקום הרמקול

אין צורך למקם את הרמקולים האופציונליים באופן מדויק. מקרן הקול עם המיקרופונים המובנים עושה הכול במקומך, מודד בצורה חכמה את המיקום של כל רמקול וממטב את הצליל בהתאם לחדר. מקרן הקול מאפשר לך ליהנות ממיטוב שדה הצליל עם רמקולים אופציונליים. הפעל את תהליך הכיול הפשוט במהלך ההגדרה הראשונית או מתפריט הבית.

תרשים הממחיש את מיטוב שדה הצליל
צליל היקפי סוחף ממקרן הקול

במקרן הקול מדגם HT-A3000 יש 3.1 ערוצים: שלושה רמקולים קדמיים, כולל רמקול מרכזי לדיאלוגים ברורים וסאב-וופר כפול מובנה לבס עמוק. עם Vertical Surround Engine ו-S-Force PRO Front Surround, הוא יוצר צליל היקפי וירטואלי שמקיף אותך מכל הכיוונים, כדי לאפשר לך ליהנות מהחוויה האיכותית של Dolby Atmos®‎ ו-DTS:X®‎. 


גרפיקה שמראה איך מערכת Vertical Surround Engine ממקמת את הצליל מעל המאזין, כדי ליצור חווית שמע תלת-ממדית בלי רמקולים שמותקנים בתקרה
חוויית צליל עילי

הודות לטכנולוגיה ההיקפית הווירטואלית של Sony, מקרן הקול יכול למקם צליל בחלל אנכי – כדי שתוכל לחוות שמע תלת ממדי ללא צורך ברמקולים מובנים בתקרה או ברמקולים המקרינים מעלה. בדומה ל-Dolby Atmos ו-DTS:X, גם Vertical Surround Engine מספק צליל נאמן למציאות ורב ממדי יותר לתבניות אחרות.

גרפיקה שמראה איך טכנולוגיית S-Force PRO Front Surround מספקת צליל היקפי וירטואלי תוך שימוש ברמקולים קדמיים בלבד
קבלת צליל היקפי בקלות

הטכנולוגיה הדיגיטלית הייחודית של Sony לעיבוד שדה הצליל משחזרת את שדה הצליל ההיקפי באמצעות רמקולים קדמיים בלבד, והשמע מגיע אליך משני הצדדים. כך תוכל ליהנות מצליל היקפי עשיר וקולנועי בלי עומס בסלון.

סוחף כל כך. אמיתי כל כך.

מחכה לך חוויית האזנה שלא הכרת עם ‎360 Reality Audio‏, באיכות הסוחפת של הופעות חיות או הקלטות באולפן.

לוגו עבור 360‎ Reality Audio
צליל מרמקולים מתקדמים וסאב-וופר

הרמקולים העוצמתיים כוללים שלושה רמקולים קדמיים לצליל היקפי וסאב וופר כפול מובנה לבס רועם, ואלה פועלים ביחד כדי להעניק טווח רחב של צליל ברור ברחבי החדר.

רמקול מרכז מספק דיאלוגים ברורים

רמקול מרכזי ייעודי (1) מאפשר לשמוע בבירור קולות דיבור, בדיאלוגים מהירים של דמויות מתוכניות טלוויזיה אהובות וגם בשורות מסרטים שנאמרות בלחש. הוא מעולה גם למוזיקה ומבטיח חוויית האזנה עשירה.

סאב וופר כפול מובנה לקבלת צליל בס עמוק

במרכז מקרן הקול יש סאב-וופר כפול מובנה – כך שאפשר להאזין לצלילי בס עמוקים בלי למלא את מרחב המחייה שלך במכשירים גדולים ומסורבלים.

השוואת הצורה המלבנית הייחודית של X-Balanced Speaker Unit עם יחידת רמקול רגיל
יחידת רמקול X-Balanced

הסאב-וופר הכפול המובנה והרמקולים הקדמיים כוללים X-Balanced Speaker Unit. הצורה המלבנית הייחודית של הרמקולים האלה מגדילה את אזור הדיאפרגמה לקבלת בס חזק יותר. היא גם מפחיתה את חריגת הדרייבר ושומרת על לחץ הצליל, וכך יש פחות עיוות ויותר בהירות קולית.

קול ברור יותר

ככל שצליל הבס עמוק יותר, כך דיאפרגמת הרמקול זזה יותר. זה יוצר אפקט שנקרא עיוות מודולציית מצב כשדיאפרגמה בעלת טווח מלא צריכה לשחזר תדרים גבוהים יותר באופן סימולטני. הטכנולוגיה הייחודית של Sony לעיבוד אותות מפצה על האפקט הזה כדי לקבל דיאלוג ברור יותר וצליל המותאם לאזור מסוים. השיפורים בצורת הגל המווסתת מגבירים את הבהירות ועוזרים למנוע עיוות קול.

גרפים המציגים הבדלים בצורת גל של קול, צורת גל של בס וצורת גל שעברה מודולציה

הגרף הזה נועד למטרות הדגמה.
 1. צורת גל של קול 2. צורת גל של בס 3. צורת גל שעברה מודולציה

גרף שמראה איך עיבוד האותות הייחודי של Sony מספק בס דינמי מורחב

הגרף הזה נועד למטרות הדגמה.
1. רמה 2. נמוכה 3. גבוהה 4. תדר

בס מורחב 

נדרשת עוצמה רבה כדי לשחזר במדויק תדרי בס נמוכים ולעיתים קרובות עלול היווצר עיוות (A). כדי להילחם בכך, מקרן הקול משתמש בטכנולוגיה הייחודית של Sony לעיבוד אותות כדי לספק בס דינמי מורחב בכל עוצמת קול (B).

שדרג את המוסיקה הדיגיטלית שלך בזמן אמת

באמצעות Edge-AI (בינה מלאכותית), DSEE Extreme™‎‏ (מנוע לשיפור סאונד דיגיטלי) משדרג קובצי מוסיקה דיגיטליים דחוסים בזמן אמת. בזכות זיהוי דינמי של כלי נגינה, ז'אנרים מוזיקליים ומרכיבים נפרדים בכל שיר, כגון קולות או קטעי ביניים, הוא משחזר את הצליל בטווח הגבוה שהולך לאיבוד בדחיסה לקבלת חוויית האזנה מלאה ועשירה יותר.

גרף שמראה שחזור בזמן אמת של קובצי מוזיקה דחוסים באמצעות DSEE Extreme

A = דינמיקת שמע מורחבת (מיתרים וצלילים עדינים ברמה של לחישות)
B = תדרים גבוהים משוחזרים (ריאליזם של כלים אקוסטיים וקולות)


קבל צליל מלא ועשיר יותר עם סאב-וופר אלחוטי ורמקולים אחוריים

סאב-וופר אלחוטי אופציונלי מאפשר לסאב-וופר הכפול המובנה במקרן הקול להתמודד עם הבס וקולות השירה, כשהסאב-וופר האלחוטי האופציונלי מתמקד בצלילים בטווח הנמוך. לריגושים קולנועיים נוספים עם צליל שמגיע ישירות מאחוריך, הוסף את הרמקולים האחוריים האלחוטיים האופציונליים שלנו. 

הטוב ביותר עם טלוויזיות Sony

בשיוך עם טלוויזיות BRAVIA™‎, ה-HT-A3000 מעניק לך חוויה אורקולית סוחפת עם תמונה וצליל באיכות הטובה ביותר. זה מקרן הקול המושלם עבור טלוויזיות BRAVIA.

איור המציג גלי קול המגיעים ממסך הטלוויזיה וממקרן הקול כדי לציין את Acoustic Center Sync
BRAVIA Acoustic Center Sync סוחף אתכם עוד יותר

בעת חיבור טלוויזיית BRAVIA ל-Acoustic Center Sync‏, מקרן הקול והטלוויזיה הופכים שניהם לרמקול המרכזי במערכת הקולנוע הביתי. בנוסף, בעת חיבור מקרן הקול לרמקולים אלחוטיים אופציונליים, הרמקול בטלוויזיה ממלא את תפקיד הרמקול המרכזי עם מקרן הקול כחלק מההגדרה של מיפוי צלילים מרחבי 360. זה מאפשר לצליל להתאים במדויק למה שמתרחש על המסך לקבלת שיחות ברורות יותר וחוויה סוחפת יותר.

הצליל תואם בדיוק לאקשן

עם Acoustic Center Sync, תשמע דיאלוג בדיוק מהמקום שבו הדמות עומדת בסצנה. האקשן והצליל מתואמים בדיוק כדי שתוכל לשקוע לגמרי בסרט.

איור של טלוויזיה שמכוונת גלי קול לעבר ספה

עיצוב Omnidirectional Block

ה-HT-A3000 והרמקולים האופציונליים עוצבו במסגרת קונספט משותף של בלוק רב-כיווני. הקצוות המעוגלים והמתוחכמים שלו מייצגים גוש יציב המספק צליל רחב טווח. שילוב המרקמים העשירים של החומר מדגיש את הקשר הקרוב לכל סלון.


הזרמת מוסיקה מהשירותים האהובים עליך

עם תמיכה מובנית ל-Spotify Connect™‎ ושירותי מוזיקה נוספים דרך Bluetooth®, ‏Chromecast או Apple AirPlay 2, תוכל ליהנות בקלות מהמוזיקה האהובה עליך עם כל המשפחה.

תרשים המראה אדם שולט במקרן הקול HT-A3000 באמצעות דיבור עם מכשיר עוזר קולי.
בקרה קולית

מקרן הקול תואם להתקנים עם Google Assistant‏ עם Chromecast™‎ מובנה והתקנים עם Amazon Alexa‏. רק הוסף את מקרן הקול HT-A3000 לקבוצת הרמקולים שלך באמצעות אפליקציית Google Home כדי להתחיל להשמיע מוזיקה, לשנות את עוצמת הקול או להשתמש בפונקציות רבות אחרות באמצעות קולך.

צליל אטמוספרי ללא מאמץ

לחוויית צפייה סוחפת בסרטים, לחץ על כפתור שדה הצליל בשלט רחוק כדי ליהנות מצליל מקיף שמציב אותך בלב ההתרחשות. או כבה את שדה הצליל לקבלת הצליל הטהור של הרמקולים בעת ההאזנה למוזיקה בסטריאו.

צילום תקריב של שלט רחוק של HT-A3000
הגדר תוך שניות

פשוט חבר את מקרן הקול לחשמל, חבר אותו לטלוויזיה שלך באמצעות ה-HDMI eARC והפעל אותו. עם כניסת כבל ה-USB והכבל האופטי, וגם יציאת ה-HDMI (eARC) ויציאת ה-S-CENTER בדגמי BRAVIA תואמים, יש לך את כל החיבורים הדרושים כדי ליהנות מחוויה עוצרת נשימה של צליל היקפי.

הפק את המרב מזמן האיכות שלך

כשאתה צופה בסרט. משלים פערים בתוכנית טלוויזיה. מאזין למוזיקה. מעודד את הקבוצה האהובה עליך. כל מה שאתה והמשפחה שלך נהנים לעשות ביחד, מקרן הקול של Sony יגביר את ההנאה. התנסה בזמן האיכות הסוחף והמבדר ביותר.

משפחה הצופה בטלוויזיה שמתחתיה יש מקרן קול

מפרטים ותכונות

אתה מוזמן לחוות מקרוב את הסרטים, הסדרות והמוזיקה האהובים עליך עם HT-A3000. באמצעות מקרן קול בלבד, תוכל לחוות צליל היקפי אמיתי ב-3.1 ערוצים באמצעות S-Force PRO Front Surround ו-Vertical Surround Engine. או שתוכל להוסיף רמקולים אחוריים אופציונליים כדי ליהנות ממיפוי צלילים מרחבי 360 עם רמקולי פנטום מרובים.
  • תומך במיפוי צלילים מרחבי 360 עם רמקולים אחוריים אופציונליים

  • S-Force PRO Front Surround ו-Vertical Surround Engine לצליל רב-ממדי

  • סאב-וופר כפול מובנה ושלושה רמקולים קדמיים, כולל רמקול מרכזי ייעודי לסרטים סוחפים

  • מיטוב שדה הצליל להגדרה קלה עם רמקולים אופציונליים

  • הזרם את כל המוסיקה שלך בעזרת קישוריות אלחוטית

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה